Zestaw wodnej ścieżki Mountain Lake AquaPlay z górską jaskinią i łódkami z kajakami od 3 lat

Opis produktu

Zestaw zabawek AquaPlay zawiera 2 doskonale dopasowane i zabawne zabawki wodne: tor wodny AquaPlay Mountain Lake z jaskinią górską i zestaw łodzi i łodzi motorowych AquaPlay. Zabawki w promocyjnej cenie ucieszą nie tylko Twoje dzieci, ale także Twoją kieszeń. Przygotuj się na największą przygodę z wodną grą AquaPlay’ n Go. Zestaw łodzi i łodzi motorowych jest kompatybilny z torem wodnym.

Tor wodny AquaPlay Mountain Lake z jaskinią górską i 2 figurkami

Tor wodny AquaPlay Mountain Lake to ciekawa zabawka wodna dla wszystkich dzieci z oryginalną jaskinią w środkowej części. To podwyższone wzgórze z jaskinią i zbiornikiem. Na szczycie wzgórza znajduje się zbiornik, do którego można mechanicznie napełnić wodę za pomocą pompy wodnej. Powstanie wtedy górskie jeziorko z mostem i drzewkiem, przy którym mogą wypoczywać 2 dołączone zwierzątka - misia Boa i żabka Nilsa. System wodny do zabawy zawiera również górską zjeżdżalnię, mosty, łódź i kontenerową łódź.

Za pomocą pompy wodnej napełnia się komora wodna tak jak w prawdziwej zbiorniku wodnym. Napełniona woda może być opróżniona za pomocą zapory i łódź może wypłynąć z zbiornika na przygodną wycieczkę w dół zjeżdżalni wodnej. Całkowita wysokość zabawki wodnej z jaskinią górską wynosi 35 cm, jej wymiary to 126 * 8 * 35 cm. Dzieci od 3 lat będą się z nią bawić, ale także będą się z nią zabawnie uczyć o zasadach fizyki wody. Zabawka wodna dla dzieci jest łatwa do złożenia za pomocą złączek i gumowego uszczelnienia, woda wewnątrz nie przecieka na zewnątrz.

Tor wodny dla dzieci z jeziorkiem jest wykonany z wytrzymałego i ekologicznego tworzywa sztucznego. Podczas zabawy z zabawką wodną dzieci obserwują ruch łodzi w wodzie, zjeżdżają nią po zjeżdżalni, wirują wodą za pomocą koła wodnego i pompy wodnej napełniają zbiornik górski lub jeziorko. System wodny AquaPlay oferuje niekończące się możliwości rozszerzania i przebudowy. Produkty AquaPlay można łączyć i łączyć według własnej wyobraźni, dzieci mogą stworzyć jeden super duży tor wodny z mnóstwem dodatków.

Łodzie z kontenerami i łodzie motorowe AquaPlay z kapitanem misiem i hrochem 7 sztuk (kompatybilne z Duplom)

Zestaw AquaPlay to fantastyczny zestaw akcesoriów do toru wodnego AquaPlay. W zestawie znajdują się: 1 samochód amfibia, który może jeździć po suchu i po wodzie, 1 łódź kontenerowa z kontenerem, 1 łódź towarowa z kontenerem, 1 szybka łódź motorowa w czerwonym kolorze i 1 prom. Oczywiście w zestawie łodzi znajdują się ulubione postacie kapitana misia Bo i hrocha Wilmy. Bo i Wilma mogą wyruszyć na wielką przygodę po torze wodnym AquaPlay na 4 rodzajach łodzi.

Charakterystyka zestawu

  • tor wodny z jaskinią
  • pompa wodna do mieszania wody
  • zwierzątka do zabawy, kompatybilne łódeczki
  • wyprodukowany w Niemczech, zaprojektowany w Szwecji

AquaPlay to wiodący europejski producent specjalnych zabawek wodnych, które mają postać toru wodnego. Zabawki AquaPlay zostały zaprojektowane w Szwecji i wyprodukowane w Niemczech. AquaPlay to oryginalny system zabaw wodnych pochodzący ze Szwecji. Dzieci uczą się z AquaPlay o ruchu wody, fizycznych zasadach jej ruchu, mają swoje własne zbiorniki i kanały wodne. AquaPlay zawiera wiele rzeczy, które małe odkrywcy mogą badać: zasadę pływania i nurkowania, działanie pompy wodnej i wodnego koła. 

Doprava 39

Parametry techniczne

WiekOd 3 lat
PochodzenieNiemcy
Całkowita wysokość35 cm
Wymiary opakowania80*56*54 cm
Długość całkowita126 cm
Filtr UVTak
Zapakowane w kartonie A/NTak
Waga4,1 kg
Kolorniebieski
Wymiary produktu126*88*35 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.