Zestaw toru wodnego Aquaplay LockBox w skrzynce z pompą wodną i 2 łodziami z motorówką 7 lat

Opis produktu

W tym zestawie zabawek oferujemy Ci: wspaniałą zabawkę AquaPlay LockBox w skrzynce, 2 łódki i motorówkę AquaPlay. Gra AquaPlay LockBox to jedyna w swoim rodzaju przenośna gra wodna, która zachwyci wszystkie dziewczynki i chłopców w wieku od 3 do 7 lat. Zestaw łodzi jest kompatybilny z grą wodną, dzięki czemu zabawki są w promocyjnej cenie idealnie dobrane.

Vodná dráha pre deti AquaPlay Lock Box v kufríku s hrošíkom Wilmou a priehradou s vodnou pumpou od 3-7 rokov

Vodná dráha AquaPlay LockBox to wspaniała zabawka wodna, dzięki której Twoje dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale także uczą się wielu nowych rzeczy. Gra wodna AquaPlay jest odpowiednia dla wszystkich dzieci od 3 do 7 lat. LockBox zawiera kilka oryginalnych akcesoriów do zabawy: postać świnka Wilma, koło wodne, statek kontenerowy, samochodzik, dźwig do przenoszenia ładunku i zbiornik z pompą wodną. Pompa wodna służy do przenoszenia wody z dolnej części gry do zbiornika, który można otworzyć i wypuścić ładunek do następnej części toru. 

Świetną cechą AquaPlay LockBox jest to, że jest to jeden duży skrzynka, którą można łatwo złożyć i zabrać ze sobą na wycieczkę lub wakacje. Jest wykonana z wytrzymałego i ekologicznego tworzywa sztucznego. Dzieci obserwują ruch łodzi w wodzie, przenoszą ładunek za pomocą dźwigu, wirują wodą za pomocą koła wodnego i przewożą łódź z jednego miejsca do drugiego za pomocą pompy wodnej. Wysokość gry wodnej wynosi 22 cm, jej wymiary to 85 * 65 * 22 cm.

Starsi rodzeństwo może dać młodszym tę grę wodną i będzie ona dostarczać latami i latami pełnych zabawy i śmiechu. Gra ta rozwija głównie myślenie logiczne, zręczność, dzieci mogą się wiele nauczyć. Uczą się o ruchu wody, zasadach fizyki jej ruchu, mają swój własny zbiornik i tor wodny. Za pomocą pompy wodnej zbiornik jest napełniany, tak jak w prawdziwej zbiornik wodny. Napełniona woda może być wypuszczana za pomocą zapory, która może być łatwo wyjęta. 

Detské plachetnice AquaPlay so žabiakom Nilsom a s kačičkou Lottou

Detské plachetnice AquaPlay to piękny zestaw dwóch łodzi, który doskonale pasuje do każdej gry wodnej AquaPlay. Zestaw zawiera żółtą i czerwoną łódź, żabka Nilsa i kaczkę Lottę. Łodzie z zwierzątkami świetnie urozmaicą grę wodną dla dzieci, ale są odpowiednie również do dziecięcej wanny lub gier w basenie. Świetną cechą łodzi AquaPlay jest to, że są one kompatybilne z lego Duplo. Twoje dzieci mogą więc połączyć ulubioną klocki lego Duplo z pięknymi łódkami AquaPlay.

Dziecięcy motorowy łódź AquaPlay z kapitanem Misiem Bo kompatybilny z Duplo od 3 lat

Dziecięcy motorowy łódź z kapitanem Misiem Bo jest wspaniałym uzupełnieniem dziecięcych torów wodnych AquaPlay. Motorowy łódź z kapitanem jest doskonałym uzupełnieniem każdego toru wodnego i na pewno nie powinien zabraknąć w dziecięcej kolekcji. Zabawka AquaPlay ma wymiary 14,5 * 8,5 * 7 cm i jest kompatybilna ze wszystkimi torami wodnymi AquaPlay.

Charakterystyka zestawu

  • tor wodny w skrzynce, zwierzątka do zabawy
  • pompa wodna do tworzenia wirów
  • wyprodukowany w Niemczech, zaprojektowany w Szwecji
  • w zestawie jest kompatybilny zestaw środków transportu

AquaPlay to wiodący producent interesujących zabawek wodnych. Gry wodne AquaPlay są zaprojektowane w Szwecji i wyprodukowane w Niemczech. AquaPlay to oryginalny system zabaw wodnych pochodzący ze Szwecji. Dzieci uczą się z AquaPlay o ruchu wody, zasadach jej ruchu, mają swoje własne zbiorniki i kanały wodne. AquaPlay zawiera wiele rzeczy, które małe odkrywcy mogą badać: zasada pływania i nurkowania, działanie pompy wodnej i wodnego koła, sposób budowania i wytrzymałość konstrukcji.

Doprava 39

Parametry techniczne

WiekOd 3 lat
PochodzenieNiemcy
Całkowita wysokość22 cm
Wymiary opakowania74*52*44 cm
Długość całkowita85 cm
Filtr UVTak
Zapakowane w kartonie A/NTak
Waga1,9 kg
Kolorniebieski
Wymiary produktu85*65*22 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.