Zestaw toru wodnego Adventure Land AquaPlay Przygoda pod wodospadem i ContainerPort z dźwigiem i częściami zamiennymi.

Opis produktu

Zestaw zabawek Adventure Land AquaPlay z podróżą pod wodospadem i kontenerem Port z żurawiem i częściami zamiennymi zachwyci wszystkie chłopców i dziewczynki od 3 lat. Oferujemy ten zestaw zabawek o szwedzkim designie w obniżonej cenie, dzięki czemu wygodnie zaoszczędzisz przy zakupie. Zabawki w zestawie pięknie pasują do siebie, są wykonane z wysokiej jakości materiałów i będą bawić Twoje dzieci przez wiele lat, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Zaletą torów wodnych AquaPlay jest ich kompatybilność - można je łączyć ze sobą, tworzyć nowe trasy wodne dla łodzi. Kreatywne dzieci będą mogły wypróbować swoje umiejętności i zdolności w planowaniu i budowaniu własnej wielkiej trasy z wieloma funkcjami. Jednocześnie rozwijają myślenie logiczne i wyobraźnię techniczną w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań.

Zestaw zabawek Adventure Land AquaPlay z podróżą pod wodospadem i 2 figurkami w górskiej wieży i wodnym działem

Zestaw zabawek Adventure Land AquaPlay to wyśmienita zabawka wodna, która zachwyci wszystkie dzieci od 3 lat. Dzieci doświadczą emocjonujących przygód z figurkami miśka Bo i krokodyla Swena na łodziach, którymi będą odważnie pokonywać wodne przeszkody. Czekają na nich górskie jezioro z wodospadem, który dzieci uruchamiają podnosząc zasuwę, a w najwyższej części górskiej wieży znajduje się zjeżdżalnia wodna, po której łodzie zjeżdżają z powrotem do kanału wodnego. Łodzie dostaną się do zjeżdżalni za pomocą windy łodziowej. Odważni marynarze będą cieszyć się podróżą przez jaskinię i wokół niebezpiecznej wyspy, na której znajduje się działo wodne z kryjówką dla piratów.

Zestaw zabawek wodnych składa się łatwo dzięki złączom, jest wodoodporny, więc można go używać zarówno w otoczeniu zewnętrznym, jak i wewnętrznym. Jest wykonany z wytrzymałego i ekologicznego tworzywa sztucznego. Podczas zabawy z zestawem wodnym dzieci obserwują ruch łodzi na wodzie, spuszczają ją po zjeżdżalni, wirują wodę za pomocą koła wodnego i wymyślają różne przygody. System wodny oferuje niekończące się możliwości rozszerzania i przebudowy, dzieci w pełni wykorzystują swoją wyobraźnię i wykorzystują dodatkowe akcesoria podczas zabawy. Gra wodna rozwija u dzieci wyobraźnię i kreatywność. Dzieci uczą się o ruchu wody, fizycznych zasadach jej ruchu. Z jednej trasy wodnej można wygodnie bawić się kilkoma dziećmi przez wiele lat.

Vodna dróż AquaPlay Container Port z ruchomym kontenerowym żurawiem z 2 figurek i młynem

Vodna dróż dla dzieci AquaPlay Container Port jest oryginalną zabawką wodną, która będzie świetną zabawą dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. System wodny do gry zawiera postać misia Boa i postać żółwia Wilmy. Do tego dziecko czeka również na wspaniały młyn, wodne koło, kontenerowy statek, samochodzik i oryginalny ruchomy kontenerowy żuraw, z którym Twoje dziecko będzie się doskonale bawić. Kiedy dziecko składa wodną dróż, wystarczy po prostu nalać wody i wesoła zabawa może się rozpocząć. Z jedną wodną dróżą może wygodnie bawić się więcej dzieci. Całkowita wysokość zabawki wodnej wynosi 25 cm, jej wymiary to 104*90*25 cm. Świetnym uzupełnieniem zabawki wodnej Container Port jest również kontenerowy żuraw, za pomocą którego dziecko może przetransportować ładunek i bezpiecznie przewieźć go po wodnej dróży do miejsca przeznaczenia. 

Dodatkowe części Aquaplay prosta część do wodnych dróg - zestaw 2 sztuk z uszczelnieniem

Dodatkowe części AquaPlay są kompatybilne z dowolnymi zabawkami wodnymi marki AquaPlay. W zestawie są 2 sztuki prostych części do zabawki wodnej wraz z uszczelnieniem. Prosta część - dodatkowe części do zabawki wodnej są wykonane z wysokiej jakości i ekologicznego tworzywa sztucznego, które jest maksymalnie odporne. Pasują do każdej zabawki wodnej i mają wysokiej jakości uszczelnienie, które trzyma mocno i woda przez nie nie przecieka. Wymiary dodatkowych części to 79*52*54 cm. Podana cena dotyczy zestawu 2 dodatkowych części o kształcie prostokąta. Inne części przydadzą się w przypadku, gdy chcesz, aby Twoje dzieci połączyły więcej wodnych dróg.

Dodatkowe części Aquaplay T skrzyżowanie do wszystkich wodnych dróg - zestaw 2 sztuk z uszczelnieniem

Dodatkowe części AquaPlay są kompatybilne z wodnymi drogami AquaPlay. W zestawie są 2 sztuki dodatkowych części - T skrzyżowanie z uszczelnieniem. T skrzyżowanie - dodatkowe części do zabawki wodnej są wykonane z wysokiej jakości i odpornego tworzywa sztucznego. Pasują do każdej zabawki wodnej i mają wysokiej jakości uszczelnienie, które trzyma mocno i woda przez nie nie przecieka. Wymiary zamiennych części to 79*52*54 cm. Podana cena dotyczy zestawu 2 dodatkowych T skrzyżowań z uszczelnieniem. Inne części przydadzą się w przypadku, gdy chcesz, aby Twoje dzieci połączyły więcej wodnych dróg.

AquaPlay to czołowy europejski producent specjalnych zabawek wodnych, które mają postać toru wodnego. Zabawki wodne AquaPlay są projektowane w Szwecji i produkowane w Niemczech. AquaPlay to oryginalny system zabaw wodnych pochodzący ze Szwecji. Dzieci uczą się z AquaPlay o ruchu wody, fizycznych zasadach jej ruchu, mają swoje własne zbiorniki i kanały wodne. AquaPlay zawiera wiele rzeczy, które małe odkrywcy mogą badać: zasadę pływania i nurkowania, działanie pompy wodnej i wodnego koła. 

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 3 lat
PochodzenieNiemcy
Całkowita wysokość47 cm
Wymiary opakowania28*52*51 cm
Długość całkowita138 cm
Filtr UVTak
Zapakowane w kartonie A/NTak
Waga3,8 kg
Kolorniebieski
Wymiary produktu138*88*47 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.