Zestaw toru wodnego Adventure Land AquaPlay Przygoda pod wodospadem z koparką, rowerkiem biegowym i łódkami

Opis produktu

Zestaw toru wodnego Adventure Land przygoda pod wodospadem z łódeczkami i łóżkiem bagrowym to oryginalny zestaw zabawek dla wszystkich kreatywnych dzieci od 3 lat. Oferujemy ten zestaw za obniżoną cenę, więc przy zakupie zestawu można oszczędzić. Zabawki w zestawie od AquaPlay i BIG pięknie ze sobą współgrają, są wykonane z wysokiej jakości materiałów i zabawią twoje dzieci na długie lata, mogą być używane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dzieci podczas zabawy z toru wodnego odświeżą się i zagrają w bagrzystów i budowniczych z wysokiej jakości bagrem.

Tor wodny Adventure Land AquaPlay przygoda pod wodospadem i 2 figurki w górskiej wieży i wodne działo

Tor wodny Adventure Land od AquaPlay to świetna zabawka wodna, z którą bawią się wszystkie dzieci od 3 lat. Dzieci doświadczą ekscytujących przygód z figurkami misia Bo i krokodyla Swena na łódeczkach, którymi będą odważnie pokonywać wodne przeszkody. Czeka na nich górskie jezioro z wodospadem, który dzieci uruchamiają podnosząc zapory, a na najwyższym piętrze górskiej wieży znajduje się zjeżdżalnia wodna, po której łódeczki wracają do kanału wodnego. Łódeczki dostaną się do zjeżdżalni za pomocą windy. Odważni marynarze cieszą się rejsami przez jaskinię i wokół niebezpiecznej wyspy, na której znajduje się funkcjonalne działo wodne z kryjówką dla piratów.

Tor wodny dla dzieci łatwo składa się za pomocą złączek, jest wodoodporny, więc można grać z nim na zewnątrz i wewnątrz. Jest wykonany z wytrzymałego i ekologicznego tworzywa sztucznego. Dzieci podczas zabawy z toru wodnego obserwują ruch łódeczki w wodzie, wypuszczają ją po zjeżdżalni, wirują wodę za pomocą koła wodnego i wymyślają różne przygody. System wodny daje nieograniczone możliwości rozszerzania i przebudowy, dzieci w pełni wykorzystują swoją wyobraźnię i wykorzystują dodatkowe akcesoria do gry. Gra z torem wodnym rozwija wyobraźnię i kreatywność dzieci. Dzieci uczą się o ruchu wody, fizycznych zasadach jej ruchu. Z jednym torem wodnym można wygodnie grać kilka dzieci przez długie lata.

BIG Maxi Power BIG z siedziskiem żółtym

BIG maxi bager to piękna i wysokiej jakości zabawka dla dzieci. Dziecięcy pojazd roboczy ma gumowe koła, dzięki którym dziecko podczas zabawy nie uszkodzi podłogi. Bager dla dzieci w pięknym żółtym wykończeniu jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w Niemczech. Wytrzymały pojazd roboczy jest wyposażony w siedzisko o nośności do 50 kg, na którym dziecko wygodnie siedzi. Za pomocą dźwigni dziecko steruje ruchem ramienia z łyżką o dużym pojemności. Dziecięcy pojazd roboczy to świetna zabawka dla dzieci od trzech lat, nie zawiera małych części i jest przeznaczony do gry wewnątrz i na zewnątrz. Dziecięcy bager ma długość do 73 cm i podczas siedzenia dziecko może obracać się dowolnie we wszystkich kierunkach.

AquaPlay to wiodący europejski producent specjalnych zabawek wodnych, które mają postać toru wodnego. Gry wodne AquaPlay są projektowane w Szwecji i produkowane w Niemczech. AquaPlay to oryginalny system wodny do zabawy, który pochodzi ze Szwecji. Dzieci uczą się z AquaPlay o ruchu wody, fizycznych zasadach jej ruchu, mają swój własny zbiornik i kanał wodny. AquaPlay zawiera wiele rzeczy, które małe odkrywcy mogą badać: zasadę pływania i nurkowania, działanie pompy wodnej i koła wodnego. BIG to renomowany niemiecki producent wysokiej jakości i trwałych zabawek o długiej tradycji. Produkty BIG są testowane w niezależnych instytutach i podkreślają jakość produktów.

Doprava 39

Parametry techniczne

Chłopiec/ Dziewczynkachłopczyk oraz dziewczynka
WiekOd 3 lat
PochodzenieNiemcy
Całkowita wysokość47 cm
Wymiary opakowania28*52*51 cm
Długość całkowita138 cm
Filtr UVTak
Zapakowane w kartonie A/NTak
Waga3,8 kg
Kolorniebieski
Wymiary produktu138*88*47 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.