Huśtawka Portique Smoby Rower i chodzik Cars Auto 2w1 od 6 miesięcy

Opis produktu

Zestaw unikatowej huśtawki dziecięcej Portique z konstrukcją metalową i rowerka biegowego i chodzika Cars Auto 2w1 od francuskiego producenta zabawek Smoby to piękne uzupełnienie twojego ogrodu, dzięki któremu twoje dzieci nie będą chciały już stamtąd wychodzić. Zabawki idealnie uzupełniają się kolorystycznie i pod względem designu, tworząc całość, z której stanie się ogrodowe centrum rozrywki.

Dziecięca huśtawka Portique Plus Smoby od 6 miesięcy

Smoby Portique Plus to huśtawka dla najmłodszych dzieci już od 6 miesięcy z stabilną konstrukcją metalową, w zielono-niebieskiej kombinacji kolorystycznej. To wygodna huśtawka dla dzieci, która ma sztywny, solidny kształt. Huśtawka dziecięca ma ergonomicznie ukształtowane i wygodne siedzisko, tak aby dziecko nawet po długim siedzeniu nie było zmęczone. Bezpieczeństwo huśtawki jest zapewnione wygodnym siedziskiem. Podczas jazdy dziecko opiera się o wysokie oparcia po obu stronach. Huśtawka dla dzieci zawiera filtr anty-UV, dzięki czemu kolory tworzyw sztucznych nie blakną przez długi czas. Wymiary huśtawki z konstrukcją metalową to: wysokość 120 cm, szerokość 124 cm i głębokość 120 cm. Tworzywo sztuczne jest trwałe, odporne i delikatne w dotyku małych dziecięcych rąk. Jazda na huśtawce dziecięcej jest ekscytująca dla każdego dziecka, a huśtanie to ulubiona czynność od najmłodszych lat. Huśtanie na huśtawce dzieci nie znudzi się przez całe dzieciństwo. To doskonały dodatek do ogrodu lub na podwórko. Z huśtawką dziecięcą twoje dziecko doświadczy mnóstwa zabawy.

Rower biegowy i chodzik 2w1 z oparciem i schowkiem Auta Disney Smoby od 10 miesięcy czerwony

Dziecięcy rower biegowy i chodzik Smoby Auta to piękny czerwony rowerek przeznaczony dla chłopców od 10 miesięcy. Dzieci z pewnością ucieszą się z wyobrażonego motywu znanego autka McQueen. Rower biegowy jest wykonany w żywej czerwonej barwie, która zachwyci każdego małego kierowcę. Twój syn najpierw wykorzysta go jako chodzik, dzięki któremu nauczy się robić pierwsze kroki, a gdy po jakimś czasie nabierze większej pewności i stabilności, może usiąść na rowerze i pełnoprawnie biegać.

Pojazd dla dzieci jest wykonany z wysokiej jakości i trwałych tworzyw sztucznych, które są zaokrąglone i miękkie w dotyku oraz charakteryzują się dużą trwałością. Bezpieczeństwo zapewnia ergonomicznie ukształtowane siedzisko z wysokim oparciem. Uzupełnieniem pojazdu jest składany schowek, umieszczony pod siedziskiem. Dzieci mogą tam przechowywać swoje zabawki. Dziecięcy pojazd jest bardzo stabilny, dzięki czemu dziecko może cieszyć się wieloma przygodami i zabawami. Całkowite wymiary pojazdu dla dzieci z chodzikiem to 54 * 27 * 40 cm, a jego całkowita wysokość wynosi 40 cm, a wysokość siedziska wynosi 21 cm. Pojazd i chodzik 2w1 ma całkowitą wagę 1,9 kg.

Smoby to renomowany francuski producent zabawek z tworzyw sztucznych dla dzieci. Tworzywo sztuczne na zabawkach Smoby jest trwałe, odporne, ale jednocześnie delikatne i gładkie w dotyku, miękkie w dotyku. Wszystkie zabawki dla dzieci mają zaokrąglone krawędzie, aby Twoje dziecko było bezpieczne podczas wesołych gier i chronione przed obrażeniami. Kolory na zabawkach z tworzyw sztucznych Smoby stymulują i rozwijają dziecięcą wyobraźnię i fantazję.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 6 miesiąca życia
PochodzenieFrancja
Całkowita wysokość120 cm
Wymiary opakowania35*16*136 cm
Waga6,35 kg
Wymiary produktu120*124*120 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.