Zestaw zabawek domek Pretty Blue i 2 krzesła KidChair jest wspaniałym zestawem zabawek dla wszystkich dzieci od 2 lat, które pragną pięknych zabawek ogrodowych. Zestaw zabawek jest dostępny w obniżonej cenie, dzięki czemu znacznie zaoszczędzisz i jednocześnie otrzymasz wysokiej jakości zabawki. Zabawki w zestawie ładnie się ze sobą komponują, są wykonane z wysokiej jakości materiału i doskonale wpiszą się w każdy ogród. Zabawki od francuskiego Smoby są odpowiednie również do gry dla kilkorga dzieci i ich powierzchnia jest chroniona filtr anty UV.
Domek Pretty Blue to domek ogrodowy z wytrzymałego plastiku odpowiedni dla dzieci od 2 lat. Domek ogrodowy dla dzieci ma letnią kuchnię z zlewem i kranem. Ma jedne połówkowe drzwi, otwór na drzwiach jest wysoki na 91 cm. Całkowite wymiary domku to 145*110*127 cm. Domek ogrodowy ma wytrzymałe podwójne ściany, wysuwaną okienicę na oknie i jest odpowiedni do gry wielu dzieci.
Krzesło dla dzieci KidChair Smoby to doskonałe krzesło dla dzieci od 18 miesięcy. Jego piękne kolory w połączeniu białego i zielonego są chronione filtrem UV i nawet po długim czasie nie tracą pięknego żywego odcienia. Siedzisko krzesła jest na wysokości 27 cm, a całkowita wysokość z oparciem wynosi 50 cm. Dziecięce krzesło ma nośność 50 kg i jest doskonałym krzesłem do nauki samodzielnego siedzenia w prawidłowej pozycji. Krzesło w kolorze zielonym może być używane przez dziecko podczas zabawy, ale także podczas jedzenia lub na ogrodowej imprezie i doskonale komponuje się z domkami dla dzieci Smoby.
Dziecięce krzesło KidChair Smoby to popularne krzesło dla dzieci od 18 miesięcy. Jego piękne kolory w połączeniu białego i niebieskiego są chronione filtrem UV i nawet po długim czasie nie tracą pięknego żywego odcienia. Siedzisko krzesła jest na wysokości 27 cm, a całkowita wysokość z oparciem wynosi 50 cm. Dziecięce krzesło ma nośność 50 kg i jest doskonałym krzesłem do nauki samodzielnego siedzenia w prawidłowej pozycji. Krzesło w kolorze niebieskim może być używane przez dziecko podczas zabawy, ale także podczas jedzenia lub na ogrodowej imprezie i doskonale komponuje się z domkami dla dzieci Smoby.
Renomowana francuska marka Smoby produkuje wysokiej jakości zabawki z tworzywa sztucznego dla dzieci już od dziesięcioleci. Tworzywo zabawek Smoby jest wytrzymałe, ale jednocześnie delikatne i gładkie w dotyku dla małych rączek, miękkie w dotyku. Wszystkie zabawki mają zaokrąglone krawędzie, aby Twoje dzieci były bezpieczne podczas radosnych zabaw i chronione przed urazami. Kolory na zabawkach z tworzywa sztucznego Smoby stymulują i rozwijają wyobraźnię dzieci i fantazję.

| Wiek | Od 24 miesiąca życia |
| Pochodzenie | Francja |
| Całkowita wysokość | 127 cm |
| Wymiary opakowania | 100*24*115 cm |
| Długość całkowita | 145 cm |
| Filtr UV | Tak |
| Podwójne ściany | Tak |
| Opakowanie w kartonie A / N | Tak |
| Waga | 14.12 kg / 16,62 kg |
| Kolor | turkusowy |
| Zestaw produktów | Tak |
| Wymiary produktu | 145*110*127 cm |
| Akcesoria | Nie |
Ładowanie zestawów...
Wczytywanie ocen ...