Zestaw domek czerwony z 3 oknami i 2 żaluzjami Nature Smoby i warsztat Bricolo 3v1 od 24 m-ca

Opis produktu

Zestaw domek Nature z wysuwanymi okiennicami i warsztatem na kółkach Bricolo 3 w 1 to doskonały zestaw zabawek dla wszystkich dzieci od 2 roku życia, które poszukują wysokiej jakości zabawek do ogrodu. Oferujemy zestaw zabawek w specjalnej cenie, dzięki czemu sporo zaoszczędzisz na zakupie. Zabawki w zestawie pasują do siebie i razem tworzą zabawne centrum dziecięce na każdym podwórku i w ogrodzie. Dom w zestawie od Smoby charakteryzuje się prawdziwie francuskim designem, a dzięki filtrowi anty UV zachowa swoje piękne i jasne kolory nawet po latach użytkowania.

Domek Nature Smoby czerwony, 3 okna z 2 roletami i 2 okiennicami przesuwnymi z filtrem UV

Domek Nature to popularny domek ogrodowy renomowanego francuskiego producenta Smoby. Domek przeznaczony jest dla wszystkich dzieci już od 2 roku życia, które będą się w nim świetnie bawić. Domek ogrodowy oferuje dzieciom 3 okna z 2 roletami i 2 okiennicami przesuwnymi, które mogą dowolnie przesuwać w zależności od pogody. Połączenie czerwieni, zieleni, szarości i bieli na domu wygląda naturalnie, a co więcej, jasne kolory nie blakną nawet po latach użytkowania, dzięki filtrowi anty-UV. Domek dla dzieci to także doskonały element dekoracyjny ogrodu, wygląda bardzo realistycznie.

Domek posiada wysokiej jakości podwójne ściany, wykonany jest z najwyższej klasy tworzyw sztucznych przy użyciu najnowocześniejszej technologii Blow Moulding, co nadaje domowi charakterystyczne cechy – wytrzymałość i trwałość. Domek jest stabilny i doskonale wytrzymuje niekorzystne warunki atmosferyczne. Zaokrąglone krawędzie domku gwarantują dzieciom bezpieczeństwo podczas zabawy, a jego plastikowa powierzchnia jest miękka, aksamitna w dotyku. Wymiary tego pierwszorzędnego domu dla dzieci to 98*110*127 cm, jego wysokość to 127 cm, a całkowita długość to 110 cm. Domek ogrodowy można wykorzystać także w pomieszczeniu, jest łatwy w przechowywaniu i pozwala na bezproblemowy montaż i demontaż.

Składany warsztat na kółkach Bricolo Devil Workmate 3w1 Black&Decker Smoby z kuferkiemi 19 akcesoriami

Składany warsztat na kółkach Bricolo Devil Workmate 3 w 1 od francuskiego producenta Smoby to doskonały prezent dla wszystkich dzieci, a zwłaszcza chłopców od 3 roku życia. Dzieci mogą używać wielofunkcyjnej zabawki roboczej 3 w 1 jako wózka ręcznego na kółkach, stołu roboczego i taczki. Oryginalny warsztat w pomarańczowo-czarnym designie z motywem narzędzi pracy Black&Decker zachwyci chłopców od pierwszego wejrzenia.

Pracując jako mechanik, skorzystają z zestawu 19 akcesoriów, wśród których znajdą klucze montażowe, śrubokręt, śruby, imadło, części montażowe, nakrętki oraz plastikowe pudełko z dużym uchwytem, ​​w którym mogą przenosić swoje narzędzia pracy . Warsztat można łatwo zmontować i zdemontować, dzięki 2 kółkom można go łatwo przesuwać. Wykonany jest z najwyższej jakości tworzyw sztucznych z zaokrąglonymi krawędziami dla maksymalnego bezpieczeństwa podczas zabawy.Wymiary warsztatu to 33*32*59 cm.

Renomowana francuska marka Smoby od kilkudziesięciu lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości plastikowych zabawek dla dzieci. Plastik, z którego wykonane są zabawki Smoby, jest mocny, trwały, a jednocześnie miękki i gładki dla dziecięcych rączek, aksamitny w dotyku. Wszystkie zabawki dla dzieci mają zaokrąglone krawędzie, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo i ochronę przed obrażeniami podczas zabawnych gier. Kolory plastikowych zabawek Smoby stymulują i rozwijają wyobraźnię i fantazję dzieci.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 24 miesiąca życia
PochodzenieFrancja
Całkowita wysokość127 cm
Wymiary opakowania99*20*115 cm
Długość całkowita110 cm
Filtr UVTak
Podwójne ścianyTak
Zapakowane w kartonie A/NTak
Waga12,50 kg / 14,75 kg
Kolorzielony
Wymiary produktu98*110*127 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.