Wszechświat i planety na orbicie Space Center Smoby gra edukacyjna o nauce i technologii z 68 akcesoriami dla dzieci w wieku od 3 lat

Opis produktu

Szkoła Kosmiczna Space Centre przygotuje dzieci od 5 roku życia na wspaniałe przeżycia wcielając się w astronautów, w zabawny sposób zdobędą wiele nowej wiedzy o nauce i technologii. Chłopcy i dziewczęta będą eksplorować świat kosmosu, bawić się w kosmicznych instruktorów i pilotów statków kosmicznych. Będą mieli do dyspozycji kosmiczną ścianę z wizerunkami planet, różnego rodzaju aktywnościami oraz panelem kontrolnym do sterowania statkiem kosmicznym. Składana kosmiczna klasa wykonana jest z mocnej tektury i wytrzymałych tworzyw sztucznych, metalowa rama gwarantuje jej długą żywotność. Wymiary po złożeniu wynoszą 111*41 cm, dzięki czemu z łatwością można je schować pod łóżkiem lub schować do szafy. Po rozłożeniu ściana przestrzeni ma wymiary 111*135 cm.

Gra edukacyjna o kosmosie to świetny sposób na wprowadzenie dzieci w świat kosmosu. Aby zapewnić bardziej realistyczne wrażenia, dzieci mają do dyspozycji zestaw 68 kosmicznych akcesoriów, z których mogą korzystać podczas zabawy kosmiczną ścianą. Czeka na nich aż 15 różnych zajęć, podczas których uczą się rozpoznawać poszczególne fazy wzrostu Księżyca, namierzać kosmitów, składać rakietę kosmiczną z astronautą i uczyć się pilotowania. Eksplorując kosmos, nauczą się także rozpoznawać planety naszego Układu Słonecznego i znane konstelacje. Razem z rodzeństwem i przyjaciółmi wymyślają różne kosmiczne przygody, wybierają różne misje i cel podróży, zdobywając w ten sposób stale nowe, ekscytujące doświadczenia.

Zabawka edukacyjna o wszechświecie wykonana jest w pięknych kolorach z pięknymi obrazkami, dzięki czemu dzieci zyskują pozytywne nastawienie do nauki. Poznając planety i konstelacje, ćwiczą swoją pamięć, bawiąc się w kosmonautów, uczą się improwizacji i pełnego wykorzystania swojej kreatywności i logicznego myślenia. Bawiąc się w kosmicznych instruktorów i uczniów, dzieci uczą się komunikować ze sobą, ćwiczą umiejętności ekspresji, zdobywają zdrową samoocenę i wzmacniają więzi społeczne. W ten sposób wchodzą w świat dorosłych, zyskują poczucie odpowiedzialności przy tłumaczeniu każdej misji kosmicznej.

Francuska firma Smoby od wielu lat dostarcza dzieciom ponadczasowe zabawki z własną, oryginalną historią. Materiał, z którego wykonane są zabawki Smoby, jest mocny, trwały, a jednocześnie miękki i gładki dla dziecięcych rączek. Wszystkie zabawki dla dzieci mają zaokrąglone krawędzie, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo i ochronę przed obrażeniami podczas zabawnych gier. Produkty Smoby rozwijają Twoje dzieci pod każdym względem, kształtują ich osobowość i przyciągają każdego malucha. Zabawki spełniają także najwyższe kryteria bezpieczeństwa i są gwarancją najwyższej francuskiej jakości i nowoczesnego wyglądu.

Doprava 29

Parametry techniczne

WiekOd 5 lat
PochodzenieWyprodukowano we Francji
Całkowita wysokość111 cm
Wymiary opakowania52*14*61 cm
Zapakowane w kartonie A/NTak
Kolorniebieski
Wymiary produktu135*41*111 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.