Łyżwy kulkowe Mondo Auta z ochraniaczami rozmiar 22-29

Opis produktu

Korčule 4-kołowe Mondo z ochraniaczami Auta wyprodukowane przez włoskiego producenta dla chłopców od 3 lat mają wyjątkowo ładny design, piękną czerwoną barwę i motyw z animowanego filmu Auta (Cars). Dobrze się na nich siedzi i wygodnie się je nosi. Rozmiar kołowych korciuli dla dzieci jest w znacznym stopniu uniwersalny i można go łatwo dostosować do nóg w zakresie numerów 22-29. Korčule dla chłopców są wykonane z najwyższej jakości tworzyw sztucznych, które nie są łatwo zniszczone.

Odpowiednio rozmieszczone koła po obu stronach nóg czynią je doskonałymi pierwszymi dziecięcymi korciulami do nauki. Równowaga jest na nich zachowana znacznie łatwiej niż na klasycznych korciulach, które mają koła tylko w jednej linii. Ze względu na bardziej trwałe koła te chłopięce korciule zalecamy stosować na powierzchni bez większych nierówności. Ponieważ dzieci w porywie gry i nauki jazdy na korciulach mogą się zranić, do korciuli jest w cenie zestaw ochraniaczy z motywem z bajki AutaOchraniacze są wysokiej jakości, trwałe, wygodne i łatwe w montażu. Chronią dziecko przed urazami kolan i łokci, do których mogłoby dochodzić dość często, co dotyczy również bardziej doświadczonych dziecięcych jeźdźców.

Ochraniacze zalecamy stosować przy każdej jeździe na korciulach. Korciule i ochraniacze dostarczamy w praktycznym ładnym opakowaniu na zamek błyskawiczny, do którego po jazdzie na korciulach można je schować. Włoska firma Mondo zajmuje się produkcją wysokiej jakości produktów i zabawek dla dzieci i jest oficjalnym producentem wielu licencjonowanych produktów znanych bajek, seriali lub filmów. Produkty od firmy Mondo spełniają surowe europejskie kryteria jakości. Za produkcją szerokiej gamy zabawek Mondo stoi staranne podejście do pracy, innowacji i potrzeb dzieci.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 3 lat
PochodzenieWyprodukowano we Włoszech
Zapakowane w kartonie A/NTak
Kolorczerwony
Wymiary produktu22-29 size
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.