Głęboki wózek z tkaninowym pokrowcem Pram Natur D'Amour Baby Nurse Smoby Dla lalki o wysokości 42 cm długość rączki wynosi 58 cm od 18 miesięcy.

Opis produktu

Głęboki wózek z tkaninowym pokrowcem Pram Natur z kolekcji Baby Nurse to doskonały prezent dla wszystkich dzieci, a szczególnie dziewczynek od 18 miesiąca, które mogą w nim przewozić lalki o wielkości do 42 cm. Mocna konstrukcja metalowa w połączeniu z wytrzymałym tworzywem gwarantuje wózkowi bezpieczeństwo i wysoką stabilność. Dziewczynki mogą bez obaw przewozić swoje lalki w wnętrzu i na zewnątrz. Ergonomiczny uchwyt jest wysokości 58 cm. Wózek dla lalek jest wykonany w delikatnych pastelowych kolorach, posiada praktyczną budkę, która chroni lalkę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Wysokiej jakości tkanina może być łatwo wyczyszczona wilgotną szmatką lub gąbką.

W dolnej części wózka małe mamy znajdą wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie wszystkich akcesoriów potrzebnych do opieki nad lalką. Realistyczny wózek stanowi doskonały wybór dla wszystkich troskliwych dziewczynek, które lubią grać w zabawy w rodziców. Dzieci uwielbiają bawić się lalkami, kupować je, przebierać, karmić, usypiać lub przewozić w wózku.  Podczas spacerów z lalką dziewczynka mówi do niej, dba o jej komfort, poprawiając tym samym swoje umiejętności komunikacyjne i językowe. W zabawny sposób zbliża się do świata dorosłych, rozwija także swoje logiczne myślenie i delikatną motorykę. Wózek ma wymiary 59 * 38 * 58 cm, lalka nie jest częścią zestawu.

Francuska firma Smoby oferuje dzieciom pierwszorzędne zabawki z własnym oryginalnym designem. Materiał na zabawkach Smoby jest mocny, wytrzymały, ale jednocześnie delikatny i gładki w dotyku dla małych rączek. Wszystkie zabawki dla dzieci mają zaokrąglone krawędzie, aby Twoje dzieci były bezpieczne podczas wesołych gier i chronione przed obrażeniami. Produkty Smoby wielostronnie rozwijają Twoje dzieci, kształtują ich osobowość, zaciekawiają nawet najmniejsze dziecko. Zabawki spełniają również najwyższe kryteria bezpieczeństwa i są gwarancją wysokiej jakości francuskiej i nowoczesnego wyglądu.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 18 miesiąca życia
PochodzenieFrancja
Całkowita wysokość35*23*60 cm
Wysokość rączki58 cm
Zapakowane w kartonie A/NTak
Waga2,1 kg
Noteno baby
Kolorróżowy
Odpowiednie dla lalki42 cm
Wymiary produktu59*38*58 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.