Wózek serwisowy Frozen 2 Disney XL Tea Trolley Smoby z 17 dodatkami

Opis produktu

Servowany wózek Tea Trolley od francuskiego Smoby jest wspaniałym prezentem dla wszystkich dzieci, a szczególnie dla dziewczynek od 3 lat. Wózek w błękitno-białym wykończeniu oferuje małym gospodarzom bogaty zestaw 17 akcesoriów, w którym znajdują się również 2 filiżanki, 2 kubki, 2 talerzyki, 2 zestawy sztućców, 2 ciasteczka, naczynie na cukier, mleko i czajnik. Wszystkie potrzebne do herbaty przedmioty dzieci mogą ułożyć na serwującym podstawce, na którym jest wyobrazony motyw Disneya z animowanej bajki Kraina Lodu 2, którą znają dzieci na całym świecie. Na akcesoriach są piękne obrazki bajkowych postaci - Anny, Elsy i śnieżynki Olafa, które w dzieciach wzbudzają pragnienie opowiadania historii i fantastycznych przygód.

Dzięki zestawowi herbaty i wózkowi serwującemu Frozen II rozwija się delikatna motoryka i zręczność ruchowa dzieci. Świetliste kolory zapewnią, że zestaw będzie również wspaniałym dodatkiem do każdego pokoju dziecięcego. Bardzo ważne jest prowadzenie najmłodszych dzieci do zabawy w dorosłe zawody. Poza tym, że jest to zabawny sposób na spędzanie czasu, przyczynia się to również do rozwoju intelektualnego dzieci. Nabierają one pewnego poczucia odpowiedzialności za własne działanie, rozwija się ich kreatywność i wyobraźnia. Wózek ma wysokiej jakości kółka, które zapewniają płynną jazdę. Jego wymiary to 44*31*48 cm, a jego całkowita wysokość to 48 cm.

Francuska firma Smoby od wielu lat oferuje wysokiej jakości zabawki dla dzieci z oryginalnym designem. Plast na zabawkach Smoby jest trwały, odporny, ale jednocześnie delikatny i gładki w dotyku, satynowy w dotyku. Wszystkie zabawki dla dzieci mają zaokrąglone krawędzie, aby Twoje dzieci były bezpieczne i chronione przed obrażeniami podczas wesołych gier. Kolory na plastikowych zabawkach Smoby stymulują i rozwijają wyobraźnię dziecięcą i fantazję, przyciągając uwagę każdego najmniejszego dziecka. Proces produkcji zabawek Smoby jest ściśle kontrolowany, zabawki spełniają najwyższe kryteria bezpieczeństwa. Smoby jest gwarancją francuskiej jakości, oryginalnych projektów i unikalnych produktów, które wyróżniają się na europejskim rynku.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 3 lat
PochodzenieFrancja
Całkowita wysokość48 cm
Wymiary opakowania43*12*54 cm
Długość całkowita44 cm
Zapakowane w kartonie A/NTak
Waga1,3 kg
Kolorniebieski
Wymiary produktu44*31*48 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.