Trampolina Activity Center 3-in-1 Pink smarTrike okrągła składana o obwodzie 92 cm z rączką do basenu i 100 piłeczkami od 10 miesiąca życia

Opis produktu

Wielofunkcyjna trampolina 3 w 1 Activity Center firmy smarTrike w pięknym różowym designie może rosnąć wraz z dzieckiem od 10 miesięcy do 5 lat. Średnica trampoliny wynosi 92 cm, a jej całkowite obciążenie wynosi 25 kg. Zewnętrzny brzeg, w tym gumki, zabezpieczono wysokiej jakości tkaniną, ozdobioną uroczym motywem chmurek i baloników. Wielofunkcyjna trampolina zapewni dzieciom wielogodzinną zabawę, pomagając im rozwijać zdolności poznawcze, motorykę małą, ćwiczyć zmysł równowagi i wzmacniać mięśnie.

Trampolina Activity Center i rośnie wraz z dzieckiem

 • od 10 miesiąca życia: dziecko bawi się w basenie 100-częściowym zestawem kolorowych piłek, rozwijając przy tym motorykę małą i zdolności poznawcze, ucząc się rozpoznawania poszczególnych kolorów.
 • od 12 miesiąca życia: dziecko zaczyna skakać na trampolinie, a jednocześnie może polegać na podłokietnikach, które dają mu pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa. Uczy się prawidłowego utrzymywania stabilności i równowagi.
 • od 24 miesiąca życia: gdy tylko dziecko odzyska stabilność i poczuje się pewnie, rodzice mogą zdjąć podłokietnik, dzięki czemu dzieci do 5. roku życia będą mogły cieszyć się samodzielnymi skakaniem.
Trampolina Activity Center 3 w 1 charakteryzuje się dużą wytrzymałością i długą żywotnością. Wysokiej jakości elastyczna powierzchnia do skakania i mocne gumki gwarantują, że posłuży wiele lat. Składana trampolina umożliwia łatwą obsługę, łatwo się ją rozkłada i składa. Zdejmowana rączka jest antypoślizgowa, jej powierzchnia wykonana jest ze specjalnej pianki, dzięki czemu jest przyjemna w dotyku. Znajduje się na wysokości 50 cm od powierzchni trampoliny. Wysokość powierzchni odbijającej do skakania z ziemi wynosi 19,5 cm i stoi na 5 solidnych nogach zakończonych gumą u dołu. Dzięki temu stoi stabilnie na swoim miejscu i nie ślizga się. Trampolina szczególnie nadaje się do użytku w pomieszczeniach zamkniętych, przy dobrej pogodzie można z niej korzystać również na zewnątrz, spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.
 

Cechy

 • Trampolina rośnie wraz z dzieckiem od 10 miesiąca życia
 • wielofunkcyjne zastosowanie
 • rozwija zdolności poznawcze, motoryczne i zmysł równowagi
 • maksymalne obciążenie 25 kg
 • antypoślizgowy uchwyt z piankową powierzchnią
 • tkanina ochronna z kolorowym wzorem kulek i balonów
 • wysokość powierzchni do skakania 19,5 cm od podłoża
 • wysokość rączki 50 cm od powierzchni do skakania
 • nadaje się dla chłopców i dziewcząt
SmarTrike to najlepiej sprzedająca się i najczęściej nagradzana marka dziecięcych rowerów trójkołowych i leżaczków na świecie. Działa na rynku już dekadę, stale poszerzając swoją ofertę o inne najwyższej klasy zabawki dla najmłodszych, wśród których znajduje się także wielofunkcyjna trampolina Activity Center 3w1 . SmarTrike to światowy lider w sprzedaży, produkcji i innowacyjności zabawek dla dzieci. Produkty marki smarTrike spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, które są gwarancją najwyższej jakości.
Doprava 29

Parametry techniczne

WiekOd 10 miesiąca życia
Wymiary opakowania79*18*38 cm
Zapakowane w kartonie A/NTak
Waga7,16 kg
Udźwigmax. 25 kg
Średnica92 cm
Kolorróżowy
Wymiary produktu92*92*72 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.