Tor wodny SuperSet AquaPlay z kasztanem Wilmą i zbiornikiem z pompą wodną

Opis produktu

Gra SuperSet AquaPlay to niesamowita gra wodna, którą pokochają wszystkie dzieci od 3 lat. Gra wodna AquaPlay jest odzwierciedleniem najwyższej jakości szwedzkiej. System wodny do gry zawiera wszystkie elementy zabawy: ulubioną pompę wodną i zbiornik, port z dźwigiem do załadunku towaru, statek kontenerowy, samochód wodny i koło wodne do wirowania wody. Gra wodna dla dzieci zawiera również uroczą postać - świnkę Wilmę, która jeździ łódką lub samochodem i przeżywa różne przygody. Gra AquaPlay jest przeznaczona do gry jednego lub wielu dzieci. Gra wodna dla dzieci jest łatwa do złożenia za pomocą złączek i gumowego uszczelnienia, więc woda wewnątrz nie wycieka na zewnątrz. Wymiary gry wodnej to 105 * 115 * 22 cm, jej całkowita wysokość wynosi 22 cm.

Dzieci podczas gry z grami wodnymi obserwują ruch łodzi w wodzie, wirują ją za pomocą koła wodnego, przewożą swoje ulubione zwierzątko. System AquaPlay dostarcza nieograniczone możliwości rozszerzania i przebudowy. Produkty AquaPlay można łączyć i łączyć według własnej wyobraźni, dzieci mogą stworzyć jedną ogromną tor wodny z łodziami, samochodami, łodziami, promami lub zwierzętami. To zależy tylko od ciebie, ile korzystnych dodatków do toru wodnego dołączysz.

Dzięki szerokiemu spektrum akcesoriów, które można wykorzystać na różne sposoby, Aquaplay stymuluje także dziecięcą wyobraźnię i kreatywność. Dzieci uczą się o ruchu wody, zasadach jej ruchu, mają swój własny zbiornik i kanał wodny. Gra wodna może być grana wszędzie w mieszkaniu lub ogrodzie, woda z niego nie wycieka dzięki wysokiej jakości uszczelnieniu. Pompa do gry wodnej może być zakupiona jako część zamienna, aby każde dziecko miało swoją własną pompkę do wesołej gry. W każdym zestawie wodnym znajduje się również instrukcja dydaktyczna.

Zaprojektowane w Szwecji, wyprodukowane w Niemczech - to jest gra wodna AquaPlay. AquaPlay to marka wytwarzana w Niemczech z bezpiecznego dla zdrowia, odzyskiwalnego tworzywa sztucznego. Na produkty udzielana jest trzyletnia gwarancja, co jest wyraźnym dowodem wysokiej jakości. AquaPlay to oryginalny system wodny do gry, pochodzący ze Szwecji. Rodzice i opiekunowie od lat 1977 doceniają zabawę w wodzie z systemem AquaPlay. Ten zabawek doceniają również rodzice i opiekunowie, ponieważ reprezentuje wartościową, wysokiej jakości i edukacyjną grę w wodzie. 

Doprava 29

Parametry techniczne

WiekOd 3 lat
PochodzenieNiemcy
Całkowita wysokość22 cm
Wymiary opakowania52*22*44 cm
Długość całkowita115 cm
Filtr UVTak
Zapakowane w kartonie A/NTak
Waga2,3 kg
Kolorniebieski
Wymiary produktu105*115*22 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.