Ścieżka wodna Superset AquaPlay z kasztanem Wilmą i zbiornikiem z pompą wodną

Opis produktu

Zestaw AquaPlay SuperSet to oryginalna zabawka wodna, która pozwoli dzieciom dobrze się bawić i jednocześnie nauczyć wiele nowych rzeczy. Zestaw wodny zawiera postać żółwia Willma, koło wodne, kontenerowy statek, samochodzik, łyżkę żurawia do przenoszenia ładunku i zbiornik z pompą wodną. Pompa wodna służy do przenoszenia wody z dolnej części zabawki wodnej do zbiornika, który można otworzyć i wypuścić ładunek w postaci statku do kolejnej części toru. Pompa do zabawki wodnej można też dokupić jako część zamienną, aby każde dziecko miało swoją własną pompkę do wesołej zabawy. Po złożeniu zabawki wodnej, wystarczy ją napełnić wodą i wesoła zabawa może się zacząć. Jest odpowiednia dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat.

Przemyślane szczegóły i różne możliwości zabawy sprawiają, że AquaPlay jest jedną z najbardziej zabawnych zabawek dla najmłodszych dzieci. Zabawka wodna jest łatwa w montażu dzięki złączom i gumowym uszczelkom, woda wewnątrz zabawki nie wycieka na zewnątrz. Jest wykonana z odpornego i ekologicznego tworzywa sztucznego. Dzieci obserwując ruch statku na wodzie, przenoszą ładunek za pomocą żurawia, wirują wodę za pomocą koła wodnego i pompy wodnej przewożą statek z jednego miejsca do drugiego. Wysokość zabawki wodnej wynosi 22 cm, jej wymiary to 105 * 115 * 22 cm.

Starsi rodzeństwo mogą dać młodszym ten tor wodny i będzie on dostarczał latami i latami pełnych zabawy i śmiechu. W takiej zabawie rozwija się głównie myślenie logiczne, mała motoryka, dzieci mogą się wiele nauczyć. AquaPlay zawiera wiele rzeczy, które małe odkrywcy mogą badać: zasady pływania i nurkowania, działanie pompy wodnej i koła wodnego, sposób budowania i wytrzymałość konstrukcji. System AquaPlay dostarcza niekończących się możliwości rozszerzania i przebudowy. Dzięki szerokiemu spektrum akcesoriów, które można wykorzystać na różne sposoby, AquaPlay stymuluje także dziecięcą wyobraźnię i kreatywność.

AquaPlay to marka najwyższej jakości szwedzkiej, która ma już 40-letnią tradycję produkcji. Dzieci uczą się o ruchu wody, fizycznych zasadach jej ruchu, mają swój własny zbiornik i tor wodny. Za pomocą pompy wodnej zbiornik jest napełniany, tak jak w rzeczywistej zbiornik wodny. Woda może być wypompowana za pomocą zapory, która jest łatwa do usunięcia. Produkty AquaPlay można łączyć i łączyć według własnej wyobraźni, dzieci mogą stworzyć jeden super duży tor wodny z wieloma dodatkami. Z jednym tor wodny można grać wygodnie nawet kilka dzieci.

AquaPlay to marka produkowana w Niemczech z bezpiecznego dla zdrowia, recyklingowego plastiku. Produkty objęte są trzyletnią gwarancją, która jest jasnym dowodem wysokiej jakości. AquaPlay to oryginalny system zabaw wodnych pochodzący ze Szwecji. Od 1977 roku dzieci w różnym wieku uwielbiają zabawę w wodzie z systemem AquaPlay. Zabawkę doceniają również rodzice i opiekunowie, ponieważ reprezentuje ona wartościową, wysokiej jakości i edukacyjną zabawę w wodzie. Zestaw SuperSet można połączyć z dowolnymi akcesoriami AquaPlay. Dzieci mogą stworzyć jedną ogromną wodną ścieżkę, z którą będą się bawić przez długie godziny. W każdym zestawie wodnym znajduje się również instrukcja edukacyjna.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 3 lat
PochodzenieNiemcy
Całkowita wysokość22 cm
Wymiary opakowania79*52*54 cm
Długość całkowita105 cm
Filtr UVTak
Zapakowane w kartonie A/NTak
Waga2,3 kg
Kolorniebieski
Wymiary produktu105*115*22 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.