Ścieżka wodna Mountain Lake AquaPlay Z jaskinią zjeżdżalnią, zaporą i 2 figurkami od 3 lat

Opis produktu

Vodna dróż AquaPlay Mountain Lake to fantastyczna zabawka wodna najwyższej jakości szwedzkiej. Ta gra wodna ma interesujący element, dzięki czemu jest wyjątkowa i jeszcze bardziej zabawna. Jest to góra z jaskinią i zbiornikiem. Na szczycie góry znajduje się zbiornik, do którego można mechanicznie napełnić wodę za pomocą pompy wodnej. Powstaje w ten sposób górskie jeziorko z mostem i drzewkiem, przy którym mogą wypoczywać dołączone 2 zwierzątka - misia Boa i żabka Nilsa. System wodny do zabawy zawiera również górską zjeżdżalnię, mosty, łódkę i kontenerową łódź. Dzieci od 3 lat będą się z nią bawić, ale także będą się z nią zabawnie uczyć o fizycznych zasadach wody. Całkowita wysokość gry wodnej z górską jaskinią wynosi 35 cm, jej wymiary to 126*8*35 cm.

Gra wodna dla dzieci jest łatwa w montażu za pomocą złączek i gumowego uszczelnienia, więc woda wewnątrz nie wycieka na zewnątrz. Jest wykonana z wytrzymałego i ekologicznego plastiku. Podczas gry z grą wodną dzieci obserwują ruch łodzi w wodzie, wypuszczają ją po zjeżdżalni, wirują wodę za pomocą koła wodnego i pompy wodnej napełniają zbiornik górski lub jeziorko. Za pomocą pompy wodnej woda jest również napełniana w rzeczywistej zbiorniku wodnym. Napełniona woda może być wypuszczona przez zapory i łódź może wyjść z zbiornika w górę na przygodową wyprawę w dół zjeżdżalnią po torze wodnym.

Starsi rodzeństwo może dać młodszym ten wodny tor i będzie on oferował lata i lata pełne zabawy i śmiechu. AquaPlay system wodny oferuje niekończące się możliwości rozszerzania i przebudowy. Produkty AquaPlay można łączyć i łączyć według własnej fantazji, dzieci mogą stworzyć jeden super duży tor wodny z mnóstwem akcesoriów. Dzięki szerokiemu spektrum akcesoriów, które można wykorzystać na różne sposoby, Aquaplay stymuluje także dziecięcą wyobraźnię i kreatywność. 

Dzieci uczą się o ruchu wody, fizycznych zasadach jej ruchu, mają swój własny zbiornik i tor wodny. Gra wodna AquaPlay może być grana wszędzie w mieszkaniu lub ogrodzie, woda z niego nie wycieka dzięki wysokiej jakości uszczelnieniu. Pompa do gry wodnej może być dokupiona jako część zamienna, aby każde dziecko miało swoją własną pompkę do wesołej zabawy. Z jedną grą wodną można wygodnie grać nawet kilka dzieci. W każdym zestawie wodnym znajduje się również instrukcja edukacyjna. Gra wodna AquaPlay jest łatwa do złożenia i dzięki wysokiej jakości uszczelnieniu trzyma się mocno.

AquaPlay to marka produkowana w Niemczech z bezpiecznego dla zdrowia i recyklingowalnego tworzywa sztucznego. Na produkty udzielana jest trzyletnia gwarancja, co jest wyraźnym dowodem wysokiej jakości. AquaPlay to oryginalny system wodny do zabawy, który pochodzi ze Szwecji. Od 1977 roku dzieci w różnym wieku kochają zabawne gry w wodzie z systemem AquaPlay. Ten zabawek doceniają również rodzice i opiekunowie, ponieważ reprezentuje wartościową, wysokiej jakości i edukacyjną grę w wodzie.

Doprava 79

Parametry techniczne

WiekOd 3 lat
PochodzenieNiemcy
Całkowita wysokość35 cm
Wymiary opakowania80*56*54 cm
Długość całkowita126 cm
Filtr UVTak
Zapakowane w kartonie A/NTak
Waga4,1 kg
Kolorniebieski
Wymiary produktu126*88*35 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.