Ścieżka wodna Mountain Lake AquaPlay z jaskinią górską, zjeżdżalnią i zbiornikiem z 2 figurkami

Opis produktu

Wodny tor AquaPlay Mountain Lake to wodna gra dla wszystkich dzieci z interesującą jaskinią w środku. To góra z jaskinią i zbiornikiem. Na szczycie góry znajduje się zbiornik, który można mechanicznie napełnić wodą przy pomocy pompy wodnej. Powstaje wtedy górskie jeziorko z mostem i drzewkiem, przy którym mogą wypoczywać dołączone 2 zwierzątka - misia Boa i żabka Nilsa. System wodny do zabawy zawiera dalej górską zjeżdżalnię, mosty, łódkę i kontenerową łódź. Przy pomocy pompy wodnej woda jest wpompowywana do komory wodnej tak jak w rzeczywistej zbiornik wodny. Woda napełniona może być wypompowana przy pomocy zapory i łódź może wypłynąć z zbiornika na przygodową wyprawę w dół zjeżdżalnią po wodnej dróży. Całkowita wysokość gry wodnej z górską jaskinią to 35 cm, jej wymiary to 126*8*35 cm.

Dzieci od 3 lat bawią się nią, ale też zabawnie uczą o fizycznych zasadach wody. Gra wodna dla dzieci jest łatwa w montażu dzięki złączom i gumowemu uszczelnieniu, woda wewnątrz nie wycieka na zewnątrz. Jest wykonana z wytrzymałego i ekologicznego tworzywa sztucznego. Dzieci podczas gry z grami wodnymi obserwują ruch łodzi na wodzie, zjeżdżają, mieszają wodę przy pomocy wodnego koła i pompują wodę do górskiego zbiornika lub jeziorka. System AquaPlay dostarcza niekończących się możliwości rozszerzania i przebudowy. Produkty AquaPlay można łączyć i połączyć według własnej wyobraźni, dzieci mogą stworzyć jedną super dużą wodną droga z wieloma akcesoriami.

AquaPlay stymuluje także dziecięcą wyobraźnię i kreatywność. Dzieci uczą się o ruchu wody, fizycznych zasadach jej ruchu, mają swój własny zbiornik i kanał wodny. Gra wodna może być grana wszędzie w mieszkaniu lub w ogrodzie, woda z niego nie wycieka dzięki wysokiej jakości uszczelnieniu. Pompa do gry wodnej może być dokupiona jako część zamienna, aby każde dziecko miało swoją własną pompkę do zabawnej gry. Z jedną wodną drogą można wygodnie zagrać nawet kilkoro dzieci. W każdym zestawie wodnym znajduje się także instrukcja edukacyjna. Gra wodna AquaPlay może być łatwo złożona i dzięki wysokiej jakości uszczelnieniu trzyma się mocno.

AquaPlay to marka produkowana w Niemczech z bezpiecznego dla zdrowia, recyklingowego tworzywa sztucznego. Ma design, który został zaprojektowany w Szwecji. Na produkty jest udzielana trzyletnia gwarancja, która jest wyraźnym dowodem wysokiej jakości. AquaPlay to oryginalny system wodny do zabawy, który pochodzi ze Szwecji. Od 1977 roku dzieci w różnym wieku uwielbiają zabawne gry w wodzie z systemem wodnym AquaPlay. Ten zabawek doceniają także rodzice i opiekunowie, ponieważ reprezentuje wartościową, wysokiej jakości i edukacyjną grę w wodzie.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 3 lat
PochodzenieNiemcy
Całkowita wysokość35 cm
Wymiary opakowania51*28*52 cm
Długość całkowita126 cm
Filtr UVTak
Zapakowane w kartonie A/NTak
Waga4,1 kg
Kolorniebieski
Wymiary produktu126*8*35 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.