Ścieżka wodna Aquaplay LockBox w skrzynce z żabką Willmou i przegrodą z pompą wodną.

Opis produktu

Zestaw AquaPlay LockBox to świetna zabawka wodna, która nie tylko pozwoli Twoim dzieciom dobrze się bawić, ale też nauczy ich wielu nowych rzeczy. Po złożeniu zestawu wystarczy wlać wodę i zaczyna się zabawa. Jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. W zestawie znajduje się kilka oryginalnych akcesoriów do zabawy: kaczka Wilma, koło wodne, statek kontenerowy, samochodzik, łyżka dźwigowa do przenoszenia ładunku oraz zbiornik z pompą wodną. Pompa wodna służy do przenoszenia wody z dolnej części zestawu do zbiornika, który można otworzyć i wypuścić ładunek w postaci statku do kolejnej części toru. Pompa do zestawu można dokupić jako część zamienną, aby każde dziecko miało swoją własną pompkę do zabawy.

Dbałość o szczegóły i różne możliwości zabawy sprawiają, że AquaPlay jest jedną z najbardziej zabawnych zabawek dla najmłodszych dzieci. Zestaw wodny dla dzieci składa się łatwo za pomocą złączy i uszczelki gumowej. Świetną cechą AquaPlay LockBox jest to, że jest to jeden duży skrzynka, którą można łatwo złożyć i zabrać ze sobą na wycieczkę lub wakacje. Jest wykonana z trwałego i ekologicznego tworzywa sztucznego. Dzieci podczas zabawy z kanałem wodnym obserwują ruch statku w wodzie, przenoszą ładunek za pomocą łyżki dźwigowej, wirują wodą za pomocą koła wodnego i pompy wodnej przenoszą statek z jednego miejsca do drugiego. Wysokość zestawu wodnego wynosi 22 cm, a wymiary to 85*65*22 cm.

AquaPlay zawiera wiele rzeczy, które małe odkrywcy mogą badać: zasadę pływania i tonięcia, działanie pompy wodnej i koła wodnego, sposób budowania i trwałość konstrukcji. System AquaPlay daje nieograniczone możliwości rozszerzania i przebudowy. Dzięki szerokiemu spektrum akcesoriów, które można wykorzystać na różne sposoby, AquaPlay stymuluje także dziecięcą wyobraźnię i kreatywność. Kanał wodny może być dany starszym rodzeństwem młodszym i będzie dostarczał lata i lata pełnych zabawy i śmiechu. Podczas takiej zabawy rozwija się głównie myślenie logiczne, zręczność, dzieci mogą się wiele nauczyć.

AquaPlay jest znakiem najwyższej jakości szwedzkiej, która ma już 40-letnią tradycję produkcji. Dzieci uczą się o ruchu wody, zasadach jej ruchu, mają swój własny zbiornik i kanał wodny. Za pomocą pompy wodnej zbiornik jest napełniany wodą tak jak w rzeczywistej zbiornik wodny. Woda może być wypompowana za pomocą zasuwy, którą można łatwo wyjąć. Produkty AquaPlay można łączyć i łączyć według własnej fantazji, dzieci mogą stworzyć jeden super duży kanał wodny z wieloma akcesoriami. Z zestawem wodnym można grać wszędzie w domu lub ogrodzie, woda z niego nie wycieka dzięki wysokiej jakości uszczelnieniu.

Z jednej wodnej ścieżki można wygodnie zagrać wielu dzieciom. W każdym zestawie wodnym znajduje się instrukcja edukacyjna. Gra wodna LockBox może być połączona z dowolnymi akcesoriami AquaPlay. Dzieci mogą stworzyć jedną ogromną ścieżkę wodną, z którą będą się bawić przez długie godziny. AquaPlay to marka produkowana w Niemczech z bezpiecznego dla zdrowia i recyklingowalnego tworzywa sztucznego. Do produktów jest udzielana trzyletnia gwarancja, co jest wyraźnym dowodem wysokiej jakości. AquaPlay to oryginalny system wodny do zabawy, pochodzący ze Szwecji. Od 1977 roku dzieci w różnym wieku uwielbiają zabawę w wodzie z systemem AquaPlay. Zabawkę tę doceniają również rodzice i opiekunowie, ponieważ reprezentuje wartościową, wysokiej jakości i edukacyjną grę wodną.

Zalecamy.

Doprava 79

Parametry techniczne

WiekOd 3 lat
PochodzenieNiemcy
Całkowita wysokość22 cm
Wymiary opakowania74*52*44 cm
Długość całkowita85 cm
Filtr UVTak
Zapakowane w kartonie A/NTak
Waga1,9 kg
Kolorniebieski
Wymiary produktu85*65*22 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.