Zestaw Smoby do karmienia nocnych dekoracji świetlnych i muzycznych zawiera gwiazdkę nad łóżeczkiem i świecący księżyc Cotoons dla niemowląt. Są one przeznaczone dla najmniejszych dzieci od 0 miesiąca. Zabawka dla niemowląt, gwiazdka i księżyc grają przyjemne melodie, które zainteresują i bawią dziecko na dłuższy czas. Gwiazdka nad łóżeczkiem dla niemowląt świeci i gra przyjemną muzykę dla małych dzieci, która tworzy przyjemną atmosferę. Muzyka jest przeznaczona do uspokojenia dziecka i do jego powolnego usypiania. Księżyc świeci delikatnym światłem, aby dziecko nie zasypiało w całkowitej ciemności. Również gra przyjemną muzykę. Unikalne zabawki do karmienia gwiazdka i księżyc są estetycznie bardzo ładne i zainteresują dziecko od pierwszego wejrzenia. Gwiazdka dla dzieci jest biała z niebieskim uchwytem i niebieską gwiazdką na końcu sznurka, którym się rozciąga.
Gwiazdka dla dzieci jest ozdobiona kolorowym obrazkiem chrząszczy Chowing. Gwiazdka dla niemowląt, jest zabawką, która włącza się poprzez rozciągnięcie sznurka z jej spodu. Automatycznie wyłącza się, gdy sznurek całkowicie się zwinie do środka. Grająca gwiazdka działa na baterie AAA/LR03. Baterie nie są częścią zestawu. Księżyc jest również biały, z niebieskim chrząszczem Chowing. Świecący księżyc dla dzieci jest ozdobiony kolorowym chrząszczem Chowing. Włącza i wyłącza się przyciskiem, który jest po boku księżyca. Świecący księżyc działa na baterie AAA/LR03. Baterie nie są częścią zestawu. Smoby to renomowana francuska marka, która zajmuje się produkcją jakościowych zabawek z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Produkty Smoby mają wysoką jakość i są posiadaczami europejskich certyfikatów jakości. Tworzywo sztuczne jest wysokiej jakości i miękkie w dotyku.

| Wiek | Od 0 miesiąca życia |
| Pochodzenie | Francja |
| Wymiary opakowania | 29*5*21 cm |
| Na baterię | Tak |
| Elektroniczne | Tak |
| Światło | Tak |
| Dźwiękowe | Tak |
| Muzyka | Tak |
| Opakowanie w kartonie A / N | Tak |
| Waga | 0,36 kg |
| Note | Battery: 2 x AAA, LR03 |
| Kolor | biały |
| Zestaw produktów | Nie |
| Wymiary produktu | 14 cm |
| Akcesoria | Nie |
Ładowanie zestawów...
Wczytywanie ocen ...