Stół do serwowania Disney Princess XL Tea Trolley Smoby z dużym zestawem do herbaty składającym się z 17 sztuk

Opis produktu

Stolik do serwowania na kółkach XL Tea Trolley francuskiego producenta Smoby zadowoli wszystkie dzieci, a zwłaszcza dziewczynki od 3 roku życia. Wózek dziecięcy w pięknym różowym designie oferuje małym gospodarzom zestaw 17 akcesoriów, w skład których wchodzą 2 filiżanki, 2 szklanki, 2 talerze, 2 komplety sztućców, cukiernica, mleko i czajniczek. Dzieci mogą ułożyć wszystkie akcesoria do herbaty na tacy, na której znajduje się animowany motyw księżniczek z bajek Disneya, znanych dzieciom na całym świecie. W akcesoriach znajdują się piękne zdjęcia księżniczek, które pobudzają dziecięcą chęć do bajek i przygód.
 
Dzięki zestawowi do herbaty i wózkowi do serwowania rozwijane są umiejętności motoryczne i zdolności ruchowe dzieci. Delikatne kolory farby sprawiają, że zestaw ozdobi każdy pokój dziecięcy. Bardzo ważne jest, aby najmłodsze dzieci mogły bawić się w dorosłych. Dowiedzą się, jak przygotować dla swoich gości pyszną herbatę, odpowiednio ich traktować i wypróbować wszystko, co potrzebne do zorganizowania herbacianego przyjęcia. Nabywają pewnego poczucia odpowiedzialności za swoje czyny, rozwija się także ich kreatywność i wyobraźnia. Wózek posiada wysokiej jakości koła, które zapewniają płynną jazdę. Jego wymiary to 44*31*48 cm, a całkowita wysokość to 48 cm.
 
Francuski Smoby dostarcza dzieciom najwyższej klasy zabawki z własną, oryginalną historią. Materiał, z którego wykonane są zabawki Smoby, jest mocny, trwały, a jednocześnie miękki i gładki dla dziecięcych rączek. Wszystkie zabawki dla dzieci mają zaokrąglone krawędzie, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo i ochronę przed obrażeniami podczas zabawnych gier. Produkty Smoby rozwijają Twoje dzieci pod każdym względem, kształtują ich osobowość i przyciągają nawet najmniejsze dziecko. Zabawki spełniają także najwyższe kryteria bezpieczeństwa i są gwarancją najwyższej francuskiej jakości i nowoczesnego wyglądu.
Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 3 lat
PochodzenieWyprodukowano we Francji
Wymiary opakowania54*12*43 cm
Zapakowane w kartonie A/NTak
Kolorróżowy
Wymiary produktu44*31*48 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.