Klocki w torbie Abrick Les Maxi Écoiffier 60 sztuk dużych kotków od 12 miesięcy.

Opis produktu

Zestaw klocków Abrick Les Maxi to oryginalny zestaw klocków, który zapewni zabawę wszystkim kreatywnym dzieciom od 12 miesiąca życia. W zestawie znajdą 60 kolorowych klocków, z których można składać różne budowle i kształty. Duże klocki łatwo się manipuluje, łatwo wchodzą jeden w drugi, zapewniając starszym dzieciom również zabawę. Cały zestaw klocków przychodzi w praktycznej torbie, która może być zamknięta na zamek błyskawiczny i łatwo przenoszona. Przezroczysta czerwona torba jest dodatkowo gwarancją, że w pokoju dziecięcym nigdy nie będzie bałaganu z powodu rozrzuconych klocków. Po każdej grze dzieci mogą zebrać pojedyncze elementy i schować je z powrotem do pudełka.

Planowanie, projektowanie, składanie klocków rozwija logiczne i przestrzenne myślenie u dzieci. Badają, jak pojedyncze klocki pasują do siebie, interesują się otaczającym ich światem. Rozwija się również wyobraźnia i kreatywność. Dzieci mogą z przyjemnością wymyślać bajkowe historie i przygody. Manipulacja klockami wzmacnia delikatną motorykę i zdolności manualne. Ten zestaw klocków dziecięcych wielostronnie przyczynia się do fizycznego i umysłowego rozwoju dziecka i dlatego nie może zabraknąć w pokoju twojej pociechy.

Écoiffier oferuje dzieciom wysokiej jakości zabawki z oryginalnym designem, które spełniają najwyższe europejskie kryteria, dlatego są odpowiednie również dla najmłodszych dzieci. W świecie, w którym najczęściej spotykamy się z produktami wytwarzanymi w Chinach, francuski Écoiffier wyróżnia się oryginalnym designem inspirowanym najnowszymi trendami, kryteriami bezpieczeństwa podczas produkcji i jakością w rozsądnej cenie.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 12 miesiąca życia
PochodzenieFrancja
Zapakowane w kartonie A/NTak
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.