Łódź z wodnym działem Fireboat Aquaplay 10-metrowym zasięgiem i kapitanem krokodylem Nilsiem (kompatybilnym z Duplem)

Opis produktu

Dziecięca łódź AquaPlay Fireboat to wspaniała łódź do toru wodnego AquaPlay, ale Twoje dzieci będą się z nią świetnie bawić również samodzielnie. Łódź z armatą wodną ma wyjątkową cechę, dzięki której każdy maluch od 3 lat ją pokocha. Łódź ma armatę wodną, która ma zasięg aż 10 metrów. Wystarczy do łodzi zalać wodę i można zacząć wodną bitwę. Strzelająca łódź idealnie wpasuje się w każdy tor wodny, ale posłuży również jako orzeźwiajca gra w upalne dni. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że jej kapitanem jest krokodyl Nils, który jest również częścią zestawu.

Łódź AquaPlay ma wymiary 15*8*5 cm i jest kompatybilna ze wszystkimi torami wodnymi AquaPlay, a także z LEGO Duplo. AquaPlay to marka produkowana w Niemczech z bezpiecznego dla zdrowia, recyklingowego plastiku. Na produkty udzielana jest trzyletnia gwarancja, która jest wyraźnym dowodem wysokiej jakości. AquaPlay to oryginalny system wodny do zabawy, pochodzący ze Szwecji. Od 1977 roku dzieci różnych wieku kochają zabawy w wodzie z systemem AquaPlay.

Dzieci uczą się z AquaPlay o ruchu wody, fizycznych zasadach jej ruchu, mają swój własny zbiornik i kanał wodny. Za pomocą pompy wodnej zbiornik wodny jest napełniany, tak jak w rzeczywistej zbiornik wodny. Produkty AquaPlay można kombinować i łączyć według własnej wyobraźni. Dzieci mogą stworzyć jedną ogromną grę wodną z samochodzikami, łódkami, wesołymi zwierzątkami i innymi akcesoriami. Gra w wodę może być grana wszędzie w mieszkaniu lub ogrodzie, woda z niej nie wycieka.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 3 lat
PochodzenieNiemcy
Całkowita wysokość8 cm
Wymiary opakowania24*17*17 cm
Długość całkowita15 cm
Filtr UVTak
Zapakowane w kartonie A/NTak
Waga0,1 kg
Kolorczerwony
Wymiary produktu15*8*5 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.