Śliniaczek dla dzieci Silicone Bib Light Mist z ulubionego francuskiego domu mody Beaba jest ważnym sojusznikiem wszystkich dzieci i rodziców. Ten nieoceniony pomocnik podczas karmienia dzieci zbiera resztki jedzenia, które inaczej skończyłyby na ubraniu i na podłodze. Szary śliniaczek jest wykonany z elastycznego i miękkiego silikonu i dzięki swojemu zaokrąglonemu kształtowi nie ogranicza dzieci podczas jedzenia. Śliniaczek Beaba ma praktyczne zapięcie na guziki, które nie uciska szyi i łatwo dopasowuje się do potrzeb dzieci. Ogromną zaletą tego silikonowego śliniaczka jest duża powierzchnia do zbierania jedzenia i miękki materiał, który nie przeszkadza dziecku w swobodnym poruszaniu się podczas jedzenia. Silikon, z którego wykonany jest śliniaczek, jest BPA i PVC wolny i nie zawiera żadnych ftalanów. Można go myć w zmywarce.
Uwielbiana francuska marka Beaba cieszy rodziny z dziećmi od 1989 roku. Patentowany system produktów Beaba wprowadza do domów piękne i wysokiej jakości produkty, które spełniają najwyższe kryteria jakości. Szeroki wybór produktów marki Beaba cenią zadowoleni rodzice, ale także jury ekspertów. Kultowe produkty Beaba są wynikiem wspólnej pracy utalentowanych projektantów i ich jedynym celem jest zadowolenie wymagających rodziców.

| Wiek | 4months |
| Pochodzenie | Francja |
| Wymiary opakowania | 24*5*33 cm |
| Opakowanie w kartonie A / N | Tak |
| Waga | 0,08 kg |
| Note | BPA free |
| Kolor | szary |
| Zestaw produktów | Nie |
| Wymiary produktu | 21*5*31 cm |
Ładowanie zestawów...
Wczytywanie ocen ...