Ciężarówka z roboczym kuferkiem z warsztatu francuskich projektantów Smoby zachwyci każde dziecko, a szczególnie chłopców od 3 roku życia. Oryginalny motyw Black & Decker z pewnością zachwyci każdego małego rzemieślnika, który będzie mógł samodzielnie złożyć dźwig z podwieszaną platformą na platformie załadunkowej. Cały dziecięcy traktor można złożyć i rozłożyć, a dziecko ma do dyspozycji bogaty zestaw 60 akcesoriów, w tym śrubki, wiertarkę mechaniczną, klucz montażowy i inne narzędzia do montażu dźwigu. Na platformie załadunkowej znajduje się przenośny kuferek z akcesoriami, który można łatwo przenosić dzięki praktycznemu uchwytowi. Ciężarówka w pięknym pomarańczowo-czarnym wzornictwie zapewni rozrywkę Twojemu małemu chłopcu na wiele godzin.
Dziecięca ciężarówka z platformą załadunkową i dźwigiem to doskonały prezent dla chłopców lubiących bawić się w mechaników i konstruktorów. Przenośna walizka ma logo Black&Decker, ciężarówka wygląda realistycznie. Chłopcy nie tylko świetnie się bawią, bawiąc się w mechaników samochodowych, ale także zdobywają poczucie odpowiedzialności, uczą się obsługiwać różne narzędzia, rozwijają wyobraźnię techniczną i logiczne myślenie. Manipulując narzędziami, dzieci poprawiają również swoje umiejętności motoryczne i ogólne umiejętności motoryczne. Ciężarówka dla dzieci ma całkowitą długość 43 cm, jej wymiary to 43*14*18 cm. Nie zawiera funkcji elektronicznych.
Francuski Smoby to pierwszorzędny projektant wysokiej jakości plastikowych zabawek dla dzieci. Plastik w zabawkach Smoby jest mocny, trwały, ale jednocześnie miękki i gładki dla dziecięcych rąk, aksamitny w dotyku. Wszystkie zabawki dla dzieci mają zaokrąglone krawędzie, dzięki czemu Twoje dzieci są bezpieczne i chronione przed urazami podczas zabawnych gier. Kolory na plastikowych zabawkach Smoby pobudzają i rozwijają wyobraźnię i fantazję dzieci. Proces produkcji zabawek Smoby jest ściśle kontrolowany, a zabawki spełniają najwyższe kryteria bezpieczeństwa.

| Wiek | Od 3 lat |
| Pochodzenie | Francja |
| Wymiary opakowania | 45*16*21 cm |
| Długość całkowita | 43 cm |
| Opakowanie w kartonie A / N | Tak |
| Kolor | pomarańczowy |
| Zestaw produktów | Nie |
| Wymiary produktu | 43*14*18 cm |
| Akcesoria | Nie |
Ładowanie zestawów...
Wczytywanie ocen ...