Puzzle Giant Disney Autá 2 Educa 240 części od 8 lat

Opis produktu

Gigantyczna układanka dla dzieci z motywem filmu Auta 2. Motyw tych układanek dla dzieci to ulubiony animowany film Auta 2. W nim ponownie spotykamy małego zawodnika Bleska McQueena, który wraz z nowymi przyjaciółmi przeżywa kolejne ekscytujące przygody. Te dziecięce puzzle są oklejone ładnymi, wesołymi obrazkami z ulubionej bajki. Poszczególne elementy układanek dla dzieci są większych rozmiarów, co umożliwia łatwiejszą manipulację. W zestawie znajduje się również specjalny klej, którym można dziecięce puzzle po ułożeniu zafixować i powiesić np. na ścianie.

Gigantyczne dziecięce puzzle po ułożeniu można ponownie rozłożyć i schować z powrotem do pudełka. Zestaw układanek zawiera 240 elementów. Dziecięce puzzle po ułożeniu tworzą jeden obraz. Puzzle są wykonane z wysokiej jakości materiału. Spełniają standardy bezpieczeństwa - są bezpieczne dla dzieci. Gra z tymi układanek odpowiednio rozwija wyobraźnię, wyobraźnię i zręczność manualną dzieci, kształtując ich zmysł dla szczegółów i koncentracji. Dziecięce puzzle są odpowiednie dla dzieci od 8 lat. Rozmiar obrazu po ułożeniu wynosi 136*48 cm.

Educa specjalizuje się przede wszystkim w produkcji układanek i gier edukacyjnych. W ofercie firmy Educa jest mnóstwo pięknych układanek dla dzieci i dorosłych, które na pewno nie mogą zabraknąć w twojej kolekcji. Puzzle Educa nie musisz już się bać o zgubione elementy. Do 16 elementów producent wyśle ci na żądanie za pośrednictwem formularza bezpłatnie dla każdej układanki o wielkości powyżej 16 elementów. Nie musisz się więc obawiać, że twoja układanka będzie niekompletna. To jedyna usługa hiszpańskiego producenta Educa, który specjalizuje się w układankach i grach edukacyjnych dla dzieci i dorosłych.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 8 lat
PochodzenieHiszpania
Wymiary opakowania37,3*27,2*8,5 cm
Kawałki puzzle240
Wymiary produktu136*48cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.