Puzzle Giant Autá Educa 250 sztuk od 8 lat

Opis produktu

Gigantyczne puzzle dla dzieci z motywem filmu Auta. Motyw tych puzzle dla dzieci pochodzi z ulubionego animowanego filmu Auta, w którym poznajemy małego kierowcę Bleska McQueena. Podczas drogi na największe wyścigi na świecie zgubi się. Trafia do zapomnianego miasteczka, gdzie oprócz nowych przyjaciół znajduje również miłość. Opakowanie puzzle zawiera 250 elementów. Puzzle dla dzieci po ułożeniu tworzą jeden obraz. Puzzle są wykonane z wysokiej jakości materiału. Spełniają one standardy bezpieczeństwa - są bezpieczne dla dzieci. Te puzzle dla dzieci są pokryte ładnymi, wesołymi obrazkami z motywem z ulubionej bajki.

Poszczególne elementy puzzle dla dzieci są większych rozmiarów, co umożliwia łatwą manipulację. W zestawie znajduje się również specjalny klej, którym można puzzle dla dzieci po ułożeniu zafixować i powiesić na ścianie. Gigantyczne puzzle dla dzieci po ułożeniu można ponownie rozłożyć i schować do pudełka. Zabawa z tymi puzzle odpowiednio rozwija wyobraźnię, wyobraźnię i umiejętności manualne dzieci, kultywując w ten sposób zmysł dla szczegółów i koncentracji. Puzzle dla dzieci są odpowiednie dla dzieci od 8 lat. Rozmiar obrazu po ułożeniu wynosi 100*70 cm. Educa specjalizuje się głównie w produkcji puzzle i edukacyjnych gier.

W ofercie firmy Educa jest wiele pięknych puzzle dla dzieci i dorosłych, które na pewno nie mogą zabraknąć w twojej kolekcji. Z puzzle Educa już nie musisz się bać o zgubione elementy. Do 16 elementów producent wyśle Ci je bezpłatnie dla każdego puzzle o rozmiarze powyżej 16 elementów na żądanie za pośrednictwem formularza. Nie musisz się już obawiać, że twoje puzzle będzie niekompletne. To jedyna usługa hiszpańskiego producenta Educa, który specjalizuje się w puzzle i edukacyjnych grach dla dzieci i dorosłych.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 8 lat
PochodzenieHiszpania
Wymiary opakowania40*30*5,5 cm
Kawałki puzzle250
Wymiary produktu100*70 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.