Zaskocz swoje dziecko oryginalnymi dodatkami i akcesoriami do ogrodowego domku. Wytrzymała podłoga z tworzywa sztucznego o wyglądzie dekoracyjnej podłogi drewnianej jest odpowiednia pod wszystkie domki od francuskiego Smoby. Dzięki nowej podłodze chłopcy i dziewczynki odczują bardziej realistyczne doznania podczas zabawy w domku. W zestawie znajduje się 6 kwadratów, a rozmiar każdego z nich wynosi 45*45 cm, tworząc w sumie powierzchnię o wielkości 1,2 m2. Kwadraty mają wielofunkcyjne zastosowanie - można je wykorzystać do stworzenia tarasu lub chodnika do domku. Łączenie poszczególnych kwadratów jest bezproblemowe, dzięki systemowi klipów można obejść się bez narzędzi.
Podłoga jest wykonana z wysokiej jakości 100% recykolwany tworzywa sztucznego, które nie obciąża środowiska. Jest oddychająca i jednocześnie tworzy warstwę ochronną między domkiem a ziemią, pozwalając dzieciom na chodzenie po równej powierzchni, utrzymując ich stopy w czystości. Jest chroniona filtrem przeciwsłonecznym, zachowując swój piękny wygląd przez lata, a ponadto jest antypoślizgowa. Kolorystyka i wzornictwo pasują do domków Smoby, pomagają rozwijać dziecięcą wyobraźnię i fantazję. Dodatki do domków są dla dzieci bardzo ważne, pozwalają im badać różne ulepszenia w domku i bawić się w nim przez lata.
Francuski Smoby od wielu lat dostarcza dzieciom najwyższej jakości zabawki i dodatki o oryginalnym wzornictwie. Materiał na zabawkach Smoby jest wytrzymały, odporny, ale jednocześnie miękki i gładki w dotyku, aksamitny w dotyku. Wszystkie zabawki dla dzieci mają zaokrąglone krawędzie, aby Twoje dzieci były bezpieczne i chronione przed urazami podczas wesołych gier. Kolory na zabawkach Smoby stymulują i rozwijają dziecięcą wyobraźnię i fantazję, przyciągając uwagę każdego najmniejszego dziecka. Zabawki spełniają najwyższe kryteria bezpieczeństwa i są gwarancją francuskiej jakości i oryginalnego wyglądu.

| Wiek | Od 24 miesiąca życia |
| Pochodzenie | Francja |
| Całkowita wysokość | 2 cm |
| Wymiary opakowania | 48*11*49 cm |
| Filtr UV | Tak |
| Opakowanie w kartonie A / N | Tak |
| Note | 1,2 m2 |
| Kolor | szary |
| Zestaw produktów | Nie |
| Wymiary produktu | 6x 45*45*2 cm |
| Akcesoria | Tak |
Ładowanie zestawów...
Wczytywanie ocen ...