Pluszowy zając Lapin Bonbon Doudou et Compagnie beżowy 70 cm od 0 miesiąca

Opis produktu

Uczcij przyjście na świat dziecka wspaniałym prezentem od warsztatu francuskiej marki Doudou et Compagnie. Pluszowy zajączek Lapin Bonbon to uroczy prezent dla wszystkich dzieci od urodzenia. Zajączek wykonany jest z miękkiego i delikatnego pluszu posiada długie uszy i ozdobiony jest beżowym sznurkiem. To ciekawe połączenie kolorów i materiałów przyczynia się do prawidłowego rozwoju zmysłów dziecka. Ten beżowy pluszowy zając Lapin Bonbon bardzo szybko stanie się najlepszym towarzyszem Twojego dziecka.
 
Pluszowy zajączek Lapin Bonbon Doudou et Compagnie ma rozmiar 70 cm, dzięki czemu idealnie nadaje się do przytulania z dzieckiem. Zajączek ma miękkie, puszyste ciałko, do którego dziecko wtula się i znajduje ukojenie oraz schronienie w obecności tej pluszowej zabawki. Pluszowy zajączek Lapin Bonbon z warsztatu francuskiej marki Doudou et Compagnie przyjedzie w designerskim pudełku podarunkowym i będzie idealnym prezentem z okazji narodzin dziecka.
 
Pluszowy zajączek jest przygotowany na najgorsze zabrudzenia i plamy po jedzeniu, dlatego można go prać w pralce w temperaturze 30°C na programie delikatnym, co przywróci mu elegancję. Zajączek Lapin Bonbon z beżowymi detalami spełnia najsurowsze kryteria bezpieczeństwa i jest testowany przez niezależne, zatwierdzone laboratoria. Możesz bezpiecznie oddać go w ręce dziecka, tam gdzie mu się należy.
 
Wraz z nadejściem nowego tysiąclecia na rynek weszła pierwsza pluszowa przytulanka od Doudou et Compagnie, rozpoczynając rewolucję w świecie pluszowych zabawek. Francuska marka Doudou et Compagnie od 2000 roku zapewnia niezwykłą miękkość wrażliwym dłoniom dzieci. Kreatywność i innowacyjność są głęboko zakorzenione w DNA marki, co widać w każdej pluszowej zabawce. Doudou et Compagnie będzie towarzyszyć Twojemu dziecku od pierwszych chwil i będzie odgrywać ważną rolę w jego codziennym życiu.
Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 0 miesiąca życia
PochodzenieWyprodukowano we Francji
Kolorbeżowy
Wymiary produktu70 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.