Pluszowy zajączek Bunny White Les Preppy Chics Histoire d’ Ours biały 30 cm od 0 miesięcy

Opis produktu

Pomóż dzieciom wyruszyć w podróż życia w towarzystwie najpiękniejszej pluszowej zabawki. Pluszowy zajączek Bunny White Les Preppy Chics z warsztatu francuskiej marki Histoire d'OURs z delikatnością i miłością powita Twoje dziecko w tym świecie. Biały pluszowy zajączek jest idealny dla maluszków już od urodzenia, pomoże im oswoić się z nowym otoczeniem. Miękkie pluszowe futerko, urocza kokardka pod szyją i duże uszy sprawią, że zajączek od pierwszej chwili stanie się osobistym stróżem Twojego maluszka. Pluszowy zajączek Histoire d'Ors ma 30 cm wielkości i stanowi idealne połączenie tradycji i nowoczesności.

Korpus pluszowego zajączka jest puszysty, niezwykle miękki i lekki, dzięki czemu stanie się wiernym towarzyszem Twojego maluszka. W obecności tej pluszowej zabawki dzieci znajdą ukojenie i schronienie. Pluszowy zajączek Bunny White Les Preppy Chics jest gotowy na najgorsze zabiegi i plamy spożywcze, dlatego można go prać w pralce w temperaturze 30°C na programie delikatnym, co przywróci mu elegancję. Pluszowy zajączek Bunny White Les Preppy Chics Histoire d'OURs zostanie dostarczony w pięknym pudełku upominkowym, dzięki czemu możesz go podarować noworodkowi lub solenizantowi. Zajączek jest testowany w niezależnych, zatwierdzonych laboratoriach, dzięki czemu możesz bezpiecznie oddać go w ręce dzieci tam, gdzie mu się należy.

Historia francuskiej marki Histoire d' Ours zaczęła się pisać w 1985 roku. W tym czasie Alain Joly stworzył kolekcję najwyższej jakości pluszowych misiów, która stała się częścią rodzinnego warsztatu pluszowego. Urocze zabawki Histoire d'OURs przywołują magiczny, poetycki i słodki świat wczesnego dzieciństwa. Każda zabawka z warsztatu Histoire d' Ours może poszczycić się perfekcją w produkcji, w której nic nie jest pozostawione przypadkowi. Wszystkie pluszowe zabawki są pełne delikatności, a ich design rodzi się w kreatywnych umysłach projektantów we francuskiej wiosce Taverny. Dzięki ich pomysłom Twoje dzieci również zachowają dziecięcą duszę do końca życia.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 0 miesiąca życia
PochodzenieWyprodukowano we Francji
Zapakowane w kartonie A/NTak
Kolorbiały
Wymiary produktu30 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.