Pluszowy zajączek Bunny Pink Lapin de Sucre Doudou et Compagnie różowy 31 cm w opakowaniu podarunkowym od 0 miesiąca

Opis produktu

Uczcij przyjście na świat dziecka wspaniałym prezentem od warsztatu francuskiej marki Doudou et Compagnie. Pluszowy zajączek Bunny Pink Lapin de Sucre to uroczy prezent dla wszystkich dzieci od urodzenia. Zajączek wykonany z miękkiego i delikatnego pluszu ozdobiony jest uroczym haftem w pięknym połączeniu kolorystycznym ze złotymi detalami. To ciekawe połączenie kolorów i materiałów przyczynia się do prawidłowego rozwoju zmysłów dziecka. Ten różowy pluszowy zajączek Lapin de Sucre szybko stanie się najlepszym towarzyszem Twojego dziecka.
 
Pluszowy zajączek Bunny Różowy Lapin de Sucre Doudou et Compagnie ma rozmiar 31 cm, dzięki czemu idealnie nadaje się do przytulania. Różowy króliczek ma miękkie, płaskie ciałko, długie uszy, a w łapce trzyma małą szmatkę, do której dziecko się przytula i znajduje ukojenie oraz schronienie w obecności tej pluszowej zabawki. Pluszowy zajączek Lapin de Sucre z warsztatu francuskiej marki Doudou et Compagnie przyjedzie w pięknym pudełku podarunkowym i będzie idealnym prezentem z okazji narodzin dziecka.
 
Pluszowy króliczek jest przygotowany na najgorsze zabrudzenia i plamy po jedzeniu, dlatego można go prać w pralce w temperaturze 30°C na programie delikatnym, co przywróci mu elegancję. Zajączek Lapin de Sucre spełnia najsurowsze kryteria bezpieczeństwa i jest testowany przez niezależne, zatwierdzone laboratoria. Możesz bezpiecznie oddać go w ręce dziecka, tam gdzie mu się należy.
 
Wraz z nadejściem nowego tysiąclecia na rynek weszła pierwsza pluszowa przytulanka od Doudou et Compagnie, rozpoczynając rewolucję w świecie pluszowych zabawek. Francuska marka Doudou et Compagnie od 2000 roku zapewnia niezwykłą miękkość wrażliwym dłoniom dzieci. Kreatywność i innowacyjność są głęboko zakorzenione w DNA marki, co widać w każdej pluszowej zabawce. Doudou et Compagnie będzie towarzyszyć Twojemu dziecku od pierwszych chwil i będzie odgrywać ważną rolę w jego codziennym życiu.
Doprava 29

Parametry techniczne

WiekOd 0 miesiąca życia
PochodzenieWyprodukowano we Francji
Zapakowane w kartonie A/NTak
Kolorróżowy
Wymiary produktu31 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.