Pluszowy zajączek Bunny Happy Glossy Doudou et Compagnie niebieski 25 cm w opakowaniu podarunkowym od 0 miesiąca życia

Opis produktu

Uczcij przyjście na świat dziecka wspaniałym prezentem od warsztatu francuskiej marki Doudou et Compagnie. Pluszowy zajączek Bunny Happy Glossy to uroczy prezent dla wszystkich dzieci od urodzenia. Zajączek wykonany z miękkiego i delikatnego pluszu ozdobiony jest niebieską chustą, a jego ogonek przypomina puszystą niebieską kuleczkę. To ciekawe połączenie kolorów i materiałów przyczynia się do prawidłowego rozwoju zmysłów dziecka. Ta pluszowa zabawka Bunny Happy Glossy szybko stanie się najlepszym towarzyszem Twojego dziecka.
 
Pluszowy zajaczek Bunny Happy Glossy Doudou et Compagnie ma wielkość 25 cm, dzięki czemu idealnie nadaje się do przytulania. Zajączek ma miękkie, puszyste ciałko, do którego dziecko wtula się i znajduje ukojenie oraz schronienie w obecności tej pluszowej zabawki. Pluszowy zajączek Bunny Happy Glossy z warsztatu francuskiej marki Doudou et Compagnie przyjedzie w pudełku podarunkowym i będzie idealnym prezentem z okazji narodzin dziecka.
 
Pluszowy zajączek jest przygotowany na najgorsze zabrudzenia i plamy po jedzeniu, dlatego można go prać w pralce w temperaturze 30°C na programie delikatnym, co przywróci mu elegancję. Zajączek Bunny Happy Glossy spełnia najsurowsze kryteria bezpieczeństwa i jest testowany przez niezależne, zatwierdzone laboratoria. Możesz bezpiecznie oddać go w ręce dziecka, tam gdzie mu się należy.
 
Wraz z nadejściem nowego tysiąclecia na rynek weszła pierwsza pluszowa przytulanka od Doudou et Compagnie, rozpoczynając rewolucję w świecie pluszowych zabawek. Francuska marka Doudou et Compagnie od 2000 roku zapewnia niezwykłą miękkość wrażliwym dłoniom dzieci. Kreatywność i innowacyjność są głęboko zakorzenione w DNA marki, co widać w każdej pluszowej zabawce. Doudou et Compagnie będzie towarzyszyć Twojemu dziecku od pierwszych chwil i będzie odgrywać ważną rolę w jego codziennym życiu.
Doprava 29

Parametry techniczne

WiekOd 0 miesiąca życia
PochodzenieWyprodukowano we Francji
Zapakowane w kartonie A/NTak
Kolorniebieski
Wymiary produktu25 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.