Pluszowy zajączek Lapin Bonbon Doudou et Compagnie niebieski 20 cm w opakowaniu podarunkowym od 0 miesiąca

Opis produktu

Uczcij przyjście na świat dziecka wspaniałym prezentem od warsztatu francuskiej marki Doudou et Compagnie. Pluszowy zajączek do przytulania Lapin Bonbon to uroczy prezent dla wszystkich dzieci od urodzenia. Zajączek wykonany jest z miękkiego i delikatnego pluszu posiada długie uszy i ozdobiony jest niebieskim sznurkiem. To ciekawe połączenie kolorów i materiałów przyczynia się do prawidłowego rozwoju zmysłów dziecka. Ten niebieski pluszowy zajączek Lapin Bonbon szybko stanie się najlepszym towarzyszem Twojego dziecka.
 
Pluszowy zajączek Lapin Bonbon Doudou et Compagnie ma wielkość 20 cm, dzięki czemu idealnie nadaje się do przytulania i tulenia z dzieckiem. Zajączek ma miękkie, puszyste ciałko, do którego dziecko wtula się i znajduje ukojenie oraz schronienie w obecności tej pluszowej zabawki. Pluszowy zajączek-przytulanka Lapin Bonbon z warsztatu francuskiej marki Doudou et Compagnie przychodzi w designerskim pudełku upominkowym i jest idealnym prezentem z okazji narodzin dziecka.
 
Przytulny zajączek jest gotowy na najgorsze zabrudzenia i plamy po jedzeniu, dlatego można go prać w pralce w temperaturze 30°C na programie delikatnym, co przywróci mu elegancję. Zajączek Lapin Bonbon z niebieskimi detalami spełnia najsurowsze kryteria bezpieczeństwa i jest testowany przez niezależne, zatwierdzone laboratoria. Możesz bezpiecznie oddać go w ręce dziecka, tam gdzie mu się należy.
 
Wraz z nadejściem nowego tysiąclecia na rynek weszła pierwsza pluszowa przytulanka od Doudou et Compagnie, rozpoczynając rewolucję w świecie pluszowych zabawek. Francuska marka Doudou et Compagnie od 2000 roku zapewnia niezwykłą miękkość wrażliwym dłoniom dzieci. Kreatywność i innowacyjność są głęboko zakorzenione w DNA marki, co widać w każdej pluszowej zabawce. Doudou et Compagnie będzie towarzyszyć Twojemu dziecku od pierwszych chwil i będzie odgrywać ważną rolę w jego codziennym życiu.
Doprava 29

Parametry techniczne

WiekOd 0 miesiąca życia
PochodzenieWyprodukowano we Francji
Zapakowane w kartonie A/NTak
Kolorniebieski
Wymiary produktu20 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.