Pluszowy zając Happy Wild Doudou et Compagnie biały 65 cm od 0 miesięcy

Opis produktu

Uczcij przyjście na świat dziecka wspaniałym prezentem od warsztatu francuskiej marki Doudou et Compagnie. Pluszowy zając Happy Wild to uroczy prezent dla wszystkich dzieci od urodzenia. Króliczek wykonany z miękkiego i delikatnego pluszu ozdobiony jest brązową chustą, a jego ogonek przypomina krzaczasty brązowy pompon. To ciekawe połączenie kolorów i materiałów przyczynia się do prawidłowego rozwoju zmysłów dziecka. Pluszowy zajączek Happy Wild szybko stanie się najlepszym towarzyszem Twojego dziecka. Pluszowy zajączek Happy Wild Doudou et Compagnie ma rozmiar 65 cm, dzięki czemu idealnie nadaje się do przytulania.

Zajączek  ma miękkie, miękkie ciałko, do którego dziecko wtula się i znajduje ukojenie oraz schronienie w obecności tej pluszowej zabawki. Pluszowy zajączek Happy Wild z pracowni francuskiej marki Doudou et Compagnie to idealny prezent z okazji narodzin dziecka lub pierwszych urodzin. Pluszowy zajączek jest przygotowany na najgorsze zabrudzenia i plamy spożywcze, dlatego można go prać w pralce w temperaturze 30°C na programie delikatnym, co przywróci mu elegancję. Zajączek Happy Wild spełnia najsurowsze kryteria bezpieczeństwa i jest testowany przez niezależne, zatwierdzone laboratoria. Możesz bezpiecznie oddać go w ramiona dziecka tam, gdzie mu się należy.

Wraz z nadejściem nowego tysiąclecia na rynek weszła pierwsza pluszowa przytulanka od Doudou et Compagnie, rozpoczynając rewolucję w świecie pluszowych zabawek. Francuska marka Doudou et Compagnie od 2000 roku zapewnia niezwykłą miękkość wrażliwym dłoniom dzieci. Kreatywność i innowacyjność są głęboko zakorzenione w DNA marki, co widać w każdej pluszowej zabawce. Doudou et Compagnie będzie towarzyszyć Twojemu dziecku od pierwszych chwil i będzie odgrywać ważną rolę w jego codziennym życiu.

Doprava 29

Parametry techniczne

WiekOd 0 miesiąca życia
PochodzenieWyprodukowano we Francji
Kolorbrązowy
Wymiary produktu65 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.