Pluszowy zając Happy Pop Doudou et Compagnie biały 25 cm w opakowaniu prezentowym od 0 miesiąca

Opis produktu

Uczcij przyjście na świat dziecka wspaniałym prezentem od warsztatu francuskiej marki Doudou et Compagnie. Pluszowy króliczek Happy Pop to uroczy prezent dla wszystkich dzieci od urodzenia. Króliczek wykonany z miękkiego i delikatnego pluszu ozdobiony jest niebieską chustą, a jego ogonek przypomina puszysty niebieski pompon. To ciekawe połączenie kolorów i materiałów przyczynia się do prawidłowego rozwoju zmysłów dziecka. Pluszowy króliczek Happy Pop szybko stanie się najlepszym towarzyszem Twojego dziecka.

Pluszowy króliczek Happy Pop Doudou et Compagnie ma wielkość 25 cm, dzięki czemu idealnie nadaje się do przytulania. Króliczek ma miękkie, miękkie ciałko, do którego dziecko wtula się i znajduje ukojenie oraz schronienie w obecności tej pluszowej zabawki. Pluszowy króliczek Happy Pop z warsztatu francuskiej marki Doudou et Compagnie przychodzi w pudełku upominkowym z wesołym ogonem króliczka i jest idealnym prezentem z okazji narodzin dziecka.

Pluszowy króliczek jest przygotowany na najgorsze zabrudzenia i plamy spożywcze, dlatego można go prać w pralce w temperaturze 30°C na programie delikatnym, co przywróci mu elegancję. Króliczek Happy Pop spełnia najsurowsze kryteria bezpieczeństwa i jest testowany przez niezależne, zatwierdzone laboratoria. Możesz bezpiecznie oddać go w ręce dziecka, tam gdzie mu się należy.

Wraz z nadejściem nowego tysiąclecia na rynek weszła pierwsza pluszowa przytulanka od Doudou et Compagnie, rozpoczynając rewolucję w świecie pluszowych zabawek. Francuska marka Doudou et Compagnie od 2000 roku zapewnia niezwykłą miękkość wrażliwym dziecięcym dłoniom. Kreatywność i innowacyjność są głęboko zakorzenione w DNA marki, co widać w każdej pluszowej zabawce. Doudou et Compagnie będzie towarzyszyć Twojemu dziecku od pierwszych chwil i odegrać ważną rolę w jego codziennym życiu.

Doprava 29

Parametry techniczne

WiekOd 0 miesiąca życia
PochodzenieWyprodukowano we Francji
Zapakowane w kartonie A/NTak
Kolorniebieski
Wymiary produktu25 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.