Pluszowy tygrys Bengaly the Tiger Histoire d’ Ours brązowy 50 cm od 0 miesiąca

Opis produktu

Pomóż dzieciom wyruszyć w podróż życia w towarzystwie najpiękniejszej pluszowej zabawki. Pluszowy tygrys Bengaly z warsztatu francuskiej marki Histoire d'OURs z delikatnością i miłością powita Twoje dziecko na tym świecie. Pluszowy tygrys w paski jest idealny dla maluszków już od urodzenia, pomoże im oswoić się z nowym środowiskiem. Miękkie pluszowe futerko, puszysty ogon i urocze detale sprawiają, że pluszowy tygrysek od pierwszej chwili stanie się osobistym stróżem Twojego dziecka. Pluszowy tygrys Histoire d'OURs ma rozmiar 50 cm i stanowi idealne połączenie tradycji i nowoczesności.

Korpus pluszowego tygryska jest puszysty, niezwykle miękki i lekki, dzięki czemu stanie się wiernym towarzyszem Twojego maluszka. W obecności tej pluszowej zabawki dzieci znajdą ukojenie i schronienie. Plusz Bengalski Tygrys jest przygotowany na najgorsze zabrudzenia i plamy spożywcze, dlatego można go prać w pralce w temperaturze 30°C na programie delikatnym, co przywróci mu elegancję. Pluszowy tygrys bengalski Tygrys Histoire d'OURsk to piękny prezent, dlatego możesz go podarować nowo narodzonemu dziecku lub solenizantowi. Pluszowy tygrysek jest testowany przez niezależne, zatwierdzone laboratoria, dzięki czemu możesz bezpiecznie oddać go w ręce dzieci, tam gdzie mu się należy.

Historia francuskiej marki Histoire d' Ours zaczęła się pisać w 1985 roku. W tym czasie Alain Joly stworzył kolekcję najwyższej jakości pluszowych misiów, która stała się częścią rodzinnego warsztatu pluszowego. Urocze zabawki Histoire d'OURs przywołują magiczny, poetycki i słodki świat wczesnego dzieciństwa. Każda zabawka z warsztatu Histoire d' Ours może poszczycić się perfekcją w produkcji, w której nic nie jest pozostawione przypadkowi. Wszystkie pluszowe zabawki są pełne delikatności, a ich design rodzi się w kreatywnych umysłach projektantów we francuskiej wiosce Taverny. Dzięki ich pomysłom Twoje dzieci również zachowają dziecięcą duszę do końca życia.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 0 miesiąca życia
PochodzenieWyprodukowano we Francji
Kolorbrązowy
Wymiary produktu50 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.