Pluszowy słonik Elephant Pearl Grey Les Preppy Chics Histoire d’ Ours szary 45 cm od 0 miesiąca życia

Opis produktu

Pomóż dzieciom wyruszyć w podróż życia w towarzystwie najpiękniejszej pluszowej zabawki. Pluszowy słoń Elephant Pearl Grey Les Preppy Chics z warsztatu francuskiej marki Histoire d'OURs powita Twoje dziecko w tym świecie z delikatnością i miłością. Szary pluszowy słoń jest idealny dla maluszków od urodzenia, pomoże im oswoić się z nowym otoczeniem. Miękkie pluszowe futerko, długi tułów i urocze detale sprawią, że słoń od pierwszej chwili stanie się osobistym stróżem Twojego dziecka. Pluszowy słoń Histoire d'Ors ma 45 cm wielkości i stanowi idealne połączenie tradycji i nowoczesności.

Korpus pluszowego słonika jest puszysty, niezwykle miękki i lekki, dzięki czemu stanie się wiernym towarzyszem Twojego maluszka. W obecności tej pluszowej zabawki dzieci znajdą ukojenie i schronienie. Pluszowy słoń Les Preppy Chics Elephant Pearl Grey jest gotowy na najgorsze zabiegi i plamy spożywcze, dlatego można go prać w pralce w temperaturze 30°C w programie delikatnym, co przywróci mu elegancję. Pluszowy słoń Elephant Pearl Grey Les Preppy Chics Histoire d'OURs to piękny prezent, dlatego możesz go podarować nowo narodzonemu dziecku lub solenizantowi. Słonik jest testowany przez niezależne, zatwierdzone laboratoria, dzięki czemu możesz bezpiecznie oddać go w ręce dzieci, tam gdzie mu się należy.

Historia francuskiej marki Histoire d' Ours zaczęła się pisać w 1985 roku. W tym czasie Alain Joly stworzył kolekcję najwyższej jakości pluszowych misiów, która stała się częścią rodzinnego warsztatu pluszowego. Urocze zabawki Histoire d'OURs przywołują magiczny, poetycki i słodki świat wczesnego dzieciństwa. Każda zabawka z warsztatu Histoire d' Ours może poszczycić się perfekcją w produkcji, w której nic nie jest pozostawione przypadkowi. Wszystkie pluszowe zabawki są pełne delikatności, a ich design rodzi się w kreatywnych umysłach projektantów we francuskiej wiosce Taverny. Dzięki ich pomysłom Twoje dzieci również zachowają dziecięcą duszę do końca życia.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 0 miesiąca życia
PochodzenieWyprodukowano we Francji
Kolorszary
Wymiary produktu45 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.