Pluszowy lew Kenya the Lion Histoire d’ Ours brązowy 25 cm od 0 miesiąca

Opis produktu

Pomóż dzieciom wyruszyć w podróż życia w towarzystwie najpiękniejszej pluszowej zabawki. Pluszowy Lew Kenya z warsztatu francuskiej marki Histoire d'OURs z delikatnością i miłością powita Twoje dziecko na tym świecie. Brązowy pluszowy lew jest idealny dla maluszków już od urodzenia, pomoże im oswoić się z nowym środowiskiem. Miękkie pluszowe futerko, gęsta grzywa i urocze detale sprawią, że Lew Kenia od pierwszej chwili stanie się osobistym stróżem Twojego dziecka. Pluszowy lew Histoire d' Ours ma rozmiar 40 cm i stanowi idealne połączenie tradycji i nowoczesności.

Korpus pluszowego lwa jest puszysty, niezwykle miękki i lekki, dzięki czemu stanie się wiernym towarzyszem Twojego dziecka. W obecności tej pluszowej zabawki dzieci znajdą ukojenie i schronienie. Plusz Lew Kenya jest przygotowany na najgorsze zabrudzenia i plamy spożywcze, dlatego można go prać w pralce w temperaturze 30°C w programie delikatnym, co przywróci mu elegancję. Pluszowy lew Kenya Lion Histoire d' Ours to piękny prezent, dlatego możesz go podarować nowo narodzonemu dziecku lub solenizantowi. Lew jest testowany w niezależnych, zatwierdzonych laboratoriach, dzięki czemu możesz bezpiecznie oddać go w ręce dzieci, tam gdzie mu się należy.

Historia francuskiej marki Histoire d' Ours zaczęła się pisać w 1985 roku. W tym czasie Alain Joly stworzył kolekcję najwyższej jakości pluszowych misiów, która stała się częścią rodzinnego warsztatu pluszowego. Urocze zabawki Histoire d'OURs przywołują magiczny, poetycki i słodki świat wczesnego dzieciństwa. Każda zabawka z warsztatu Histoire d' Ours może poszczycić się perfekcją w produkcji, w której nic nie jest pozostawione przypadkowi. Wszystkie pluszowe zabawki są pełne delikatności, a ich design rodzi się w kreatywnych umysłach projektantów we francuskiej wiosce Taverny. Dzięki ich pomysłom Twoje dzieci również zachowają dziecięcą duszę do końca życia.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 0 miesiąca życia
PochodzenieWyprodukowano we Francji
Zapakowane w kartonie A/NTak
Kolorbrązowy
Wymiary produktu25 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.