Pluszowy hipopotam Hip' Chic Hippo Cocooning Histoire d’ Ours biały 85 cm od 0 miesiąca życia

Opis produktu

Już od najmłodszych lat obdarz dzieci miłością na całe życie i z czułością powitaj je na tym świecie. Pluszowy hipopotam Hip' Chic Hippo Cocooning z warsztatu francuskiej marki Histoire d'Ors powita Twoje dziecko w tym świecie z delikatnością i miłością. Biały pluszowy hipopotam jest idealny dla maluszków już od urodzenia, pomoże im oswoić się z nowym otoczeniem. Miękkie pluszowe futerko, duży pysk i drobne detale sprawiają, że hipopotam od pierwszej chwili stanie się osobistym stróżem Twojego dziecka. Pluszowy hipopotam Histoire d'Ors ma 85 cm wielkości i stanowi idealne połączenie tradycji i nowoczesności.

Korpus pluszowego hipopotama jest puszysty, niezwykle miękki i lekki, dzięki czemu stanie się wiernym towarzyszem Twojego dziecka. W obecności tej pluszowej zabawki dzieci znajdą ukojenie i schronienie. Pluszowy hipopotam Hip' Chic Hippo Cocooning jest gotowy na najgorsze zabrudzenia i plamy spowodowane jedzeniem, dlatego można go prać w pralce w temperaturze 30°C w programie delikatnym, co przywróci mu elegancję. Pluszowy hipopotam Histoire d'OURs to piękny prezent, który możesz podarować nowo narodzonemu dziecku lub solenizantowi. Kucyk jest testowany przez niezależne, zatwierdzone laboratoria, dzięki czemu możesz bezpiecznie oddać go w ręce dzieci, tam gdzie mu się należy.

Historia francuskiej marki Histoire d' Ours zaczęła się pisać w 1985 roku. W tym czasie Alain Joly stworzył kolekcję najwyższej jakości pluszowych misiów, która stała się częścią rodzinnego warsztatu pluszowego. Urocze zabawki Histoire d'OURs przywołują magiczny, poetycki i słodki świat wczesnego dzieciństwa. Każda zabawka z warsztatu Histoire d' Ours może poszczycić się perfekcją w produkcji, w której nic nie jest pozostawione przypadkowi. Wszystkie pluszowe zabawki są pełne delikatności, a ich design rodzi się w kreatywnych umysłach projektantów we francuskiej wiosce Taverny. Dzięki ich pomysłom Twoje dzieci również zachowają dziecięcą duszę do końca życia.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 0 miesiąca życia
PochodzenieWyprodukowano we Francji
Kolorbiały
Wymiary produktu85 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.