Pluszowa pantera Black Panther Histoire d’ Ours czarna 75 cm od 0 miesięcy

Opis produktu

Pomóż dzieciom wyruszyć w podróż życia w towarzystwie najpiękniejszej pluszowej zabawki. Pluszowa pantera Czarna Pantera z warsztatu francuskiej marki Histoire d'OURs z delikatnością i miłością powita Twoje dziecko w tym świecie. Czarna pluszowa pantera jest idealna dla maluszków już od urodzenia, pomoże im oswoić się z nowym środowiskiem. Miękkie pluszowe futerko, długi czarny ogon i urocze detale sprawią, że czarna pantera od pierwszej chwili stanie się osobistym stróżem Twojego dziecka. Pluszowa pantera Histoire d'Ors ma 75 cm wielkości i stanowi idealne połączenie tradycji i nowoczesności.

Korpus pluszowej pantery jest puszysty, niezwykle miękki i lekki, dzięki czemu stanie się wiernym towarzyszem Twojego maluszka. W obecności tej pluszowej zabawki dzieci znajdą ukojenie i schronienie. Plusz Czarna Pantera jest przygotowany na najgorsze zabrudzenia i plamy spożywcze, dlatego można go prać w pralce w temperaturze 30°C na programie delikatnym, co przywróci mu elegancję. Pluszowa pantera Czarna Pantera Histoire d'OURs to piękny prezent, dlatego możesz ją podarować nowo narodzonemu dziecku lub solenizantowi. Black Panther jest testowana przez niezależne, zatwierdzone laboratoria, więc możesz śmiało oddawać ją w ręce dzieci tam, gdzie jej miejsce.

Historia francuskiej marki Histoire d' Ours zaczęła się pisać w 1985 roku. W tym czasie Alain Joly stworzył kolekcję najwyższej jakości pluszowych misiów, która stała się częścią rodzinnej pracowni pluszowej. Urocze zabawki Histoire d'OURs przywołują magiczny, poetycki i słodki świat wczesnego dzieciństwa. Każda zabawka z warsztatu Histoire d' Ours może poszczycić się perfekcją w produkcji, w której nic nie jest pozostawione przypadkowi. Wszystkie pluszowe zabawki są pełne delikatności, a ich design rodzi się w kreatywnych umysłach projektantów we francuskiej wiosce Taverny. Dzięki ich pomysłom Twoje dzieci również zachowają dziecięcą duszę do końca życia.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 0 miesiąca życia
PochodzenieWyprodukowano we Francji
Kolorczarny
Wymiary produktu75 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.