Pluszowa koala z dzieckiem i gryzakiem Yoca le Koala Doudou et Compagnie niebieski 25 cm w opakowaniu prezentowym od 0 miesiąca

Opis produktu

Powitaj swoje dziecko na świecie z miłością i delikatnością. Pluszowa koala z dzieckiem i gryzakiem Yoca le Koala z warsztatu francuskiej marki Doudou et Compagnie oczaruje dziecko i młodych rodziców uroczą buzią, pięknym połączeniem kolorów i miękkim materiałem. Pluszowa koala w połączeniu kolorów niebieskiego, białego i żółtego jest odpowiednia dla maluszków od urodzenia, pomoże im oswoić się z nowym otoczeniem i zapewni delikatne schronienie przed snem, w jego trakcie i po przebudzeniu. To uczucie potęguje dziecko, które w ramionach trzyma pluszową koalę, a w drugiej łapce gryzak w kształcie liścia.
 
Pluszowy koala Doudou et Compagnie ma wielkość 25 cm, dzięki czemu idealnie nadaje się do przytulania nawet w okresie ząbkowania. Miękki gryzak uwolni dzieci od bólu, jaki towarzyszy temu procesowi. Miękka i delikatna koala z dzieckiem wykonana jest z wysokiej jakości miękkiego pluszu i stanie się wspaniałym przyjacielem maluszka już od pierwszej chwili. Kolorowa koala trzyma w łapkach gryzak i dziecko. Dziecko może przytulić się do zabawki i znaleźć w jej obecności komfort i bezpieczeństwo.
 
Pluszowy koala z dzieckiem i gryzakiem Yoca le Koala z warsztatu francuskiej marki Doudou et Compagnie przychodzi w designerskim pudełku prezentowym i jest idealnym prezentem z okazji narodzin dziecka. Pluszowy zwierzak jest gotowy na najgorsze zabiegi i plamy spożywcze, dlatego można go prać w pralce w temperaturze 30°C na programie delikatnym, co przywróci mu elegancję. Pluszowa koala Yoca le Koala w uroczej kombinacji kolorystycznej spełnia najsurowsze kryteria bezpieczeństwa i jest testowana przez niezależne, zatwierdzone laboratoria. Możesz bezpiecznie oddać go w ręce dzieci, tam gdzie słusznie należy.
 
Wraz z nadejściem nowego tysiąclecia na rynek weszła pierwsza pluszowa przytulanka od Doudou et Compagnie, rozpoczynając rewolucję w świecie pluszowych zabawek. Francuska marka Doudou et Compagnie od 2000 roku zapewnia niezwykłą miękkość wrażliwym dłoniom dzieci. Kreatywność i innowacyjność są głęboko zakorzenione w DNA marki, co widać w każdej pluszowej zabawce. Doudou et Compagnie będzie towarzyszyć Twojemu dziecku od pierwszych chwil i będzie odgrywać ważną rolę w jego codziennym życiu.
Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 0 miesiąca życia
PochodzenieWyprodukowano we Francji
Zapakowane w kartonie A/NTak
Kolorniebieski
Wymiary produktu25 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.