Drabinka wspinaczkowa Multiactivity Climbing Tower Smoby 3 ściany wspinaczkowe i 150 cm zjeżdżalnia z filtrem UV od 2 lat.

Opis produktu

Dziecięca drabinka Multiactivity Climbing Tower od renomowanego francuskiego producenta Smoby jest doskonałą wieżą wspinaczkową do ogrodu, która zachwyci i zainteresuje każde dziecko od 2 lat. To piękne centrum wspinaczkowe oferuje 3 ściany wspinaczkowe, drabinkę z platformą zjeżdżalnię, które będą bawić chłopców i dziewczynki przez wiele lat. Kolorystyczna kombinacja czerwonegozielonegoszarego na dziecięcej przeciwieżce pięknie ozdobi Twój ogród i zachowa swoje żywe kolory nawet po latach użytkowania dzięki filtrowi anty UV. Drabinka dla dzieci kolorystycznie i wzorniczo pasuje do domków Smoby, tworząc w ogrodzie oryginalne centrum zabaw.

Drabinka dla dzieci jest wyposażona w ściany wspinaczkowe z mnóstwem praktycznych uchwytów, które ułatwiają bezpieczne wspinanie się. Małe wspinaczki mogą wspiąć się na górną platformę z trzech stron i mogą wybrać spośród dwóch zielonych jednej szarej ściany wspinaczkowej. Ściana do wspinania jest doskonałym przygotowaniem do dużych ścian wspinaczkowych. Oferuje również wystarczająco duże otwory, przez które dzieci mogą przeciągać się i podchodzić. Częścią drabinki jest również zjeżdżalnia o długości 150 cm, do której chłopcy i dziewczynki mogą dotrzeć również po drabince z pokryciem antypoślizgowym. Zjeżdżalnia ma tę zaletę, że w upalne letnie dni łatwo ją przekształcić w zjeżdżalnię wodną, poprzez połączenie jej z wężem ogrodowym. 

Drabinka Climbing Tower jest wyposażona w podwójne plastikowe ściany i jest wytwarzana najnowocześniejszą technologią Blow Molding. Dzięki tej technologii ma ona solidną i stabilną konstrukcję i doskonale odporną na niekorzystne warunki atmosferyczne. Jej krawędzie są zaokrąglone, więc dziecko może się bawić z poczuciem bezpieczeństwa. Powierzchnia wieży wspinaczkowej jest miękka, aksamitna w dotyku. Wymiary dziecięcej drabinki to 230 * 143 * 140 cm, a jej całkowita wysokość wynosi 140 cm. Platforma, po której dzieci wspinają się ma nośność 100 kg i jej waga wynosi 33,4 kg. Drabinka ogrodowa umożliwia łatwy montaż i demontaż.

Dzieci będą doskonale bawić się na tej doskonałej drabince i jednocześnie ćwiczyć swoje mięśnie. Rozwijają swoje umiejętności i zdolności ruchowe. Podczas zabawy ze ścianą wspinaczkową wzmacniają całą budowę ciała, uczą się odpowiedzialności i zrównoważenia. Dzieci uczą się planować każdy swój krok i precyzję w wspinaniu się po ścianie. Uczą się skupiać na osiąganiu swoich celów. Podczas wspinania się z rodzeństwem i przyjaciółmi kultywują zdrowe relacje, wzajemnie się wspierają i uczą się wzajemnie sobie pomagać. Wielofunkcyjna ściana wspinaczkowa jest naprawdę idealną zabawką dla wielu dzieci i wspiera ich wielostronny rozwój.

Renomowana francuska marka Smoby produkuje wysokiej jakośći zabawki plastikowe dla dzieci już od dziesięcioleci. Plastik na zabawkach Smoby jest mocny, wytrzymały, ale jednocześnie delikatny i gładki w dotyku, miękki w dotyku. Wszystkie zabawki dla dzieci mają zaokrąglone krawędzie, aby Twoje dzieci były bezpieczne podczas wesołych zabaw i chronione przed obrażeniami. Kolory na zabawkach plastikowych Smoby stymulują i rozwijają wyobraźnię dziecięcą i fantazję.

Cechy

  • oryginalne centrum sportowo-zabawowe
  • wielofunkcyjne wykorzystanie
  • zjeżdżalnia, 3 ściany wspinaczkowe i drabinka
  • odpowiednie od 2 lat
  • zjeżdżalnia o długości 150 cm
  • podwójne ściany dla większego bezpieczeństwa, stabilności i trwałości
  • miękki i wytrzymały materiał plastikowy
  • dzieci mają wiele możliwości aktywności ruchowej
  • specjalny filtr anty-UV chroni przed blaknięciem kolorów
  • wyprodukowany we Francji z wysokiej jakości
Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 24 miesiąca życia
PochodzenieFrancja
Całkowita wysokość140 cm
Wymiary opakowania150*60*66 cm
Długość całkowita230 cm
Długość powierzchni ślizgowej150 cm
Filtr UVTak
Podwójne ścianyTak
Zapakowane w kartonie A/NTak
Waga29,2 kg / 33,4 kg
Udźwig100 kg
Kolorzielony
Wymiary produktu230*143*140 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.