Stół piknikowy z dwiema ławkami do domków Smoby z możliwością dołączenia parasola i gry planszowej z filtrem UV od 24 miesięcy

Opis produktu

Stół piknikowy do domków Smoby pozwoli dziecku już od 2 roku życia przygotować miejsce w pobliżu domku ogrodowego, gdzie będzie mogło usiąść z rodzeństwem i przyjaciółmi. Stół piknikowy z ławkami wykonany w szaro-zielonej kolorystyce, niesie ze sobą nowe możliwości użytkowania domu. Dzieci docenią przyjemne i wysokiej jakości miejsce do siedzenia, stół piknikowy oferuje również możliwość doczepienia parasola i dodania gry planszowej, dzięki czemu dzieci zyskają jeszcze większy komfort i zabawę podczas zabawy w dom.

Stół piknikowy i ławki mają trwałe, podwójne ścianki i są wykonane w najnowszym procesie produkcyjnym metodą rozdmuchu, podobnie jak wszystkie domy Smoby. Charakteryzuje się dużą stabilnością i odpornością na warunki atmosferyczne. Powierzchnia stołu piknikowego jest miękka w dotyku, a zaokrąglone krawędzie gwarantują dzieciom maksymalne bezpieczeństwo podczas zabawy. Stół ogrodowy z ławkami posiada powierzchnię zabezpieczoną filtrem UV, dzięki czemu zachowa swoje piękne kolory nawet po długim użytkowaniu.

Wymiary stołu z ławami to 81*54*49 cm, natomiast wysokość stołu to 49 cm. Umożliwia prosty i szybki montaż. Stół piknikowy z ławkami, dzięki swojemu oryginalnemu francuskiemu wyglądowi i funkcjonalności, rozwija fantazję i wyobraźnię dzieci, przybliżają je do świata dorosłych i uczą się odpowiedzialności. Dzięki temu akcesorium chłopcy i dziewczęta rozwijają więzi społeczne, uczą się gościnności i zasad prawidłowego spożywania posiłków. Dzieci bawią się na świeżym powietrzu, przy stole mogą rysować, malować i rozwijać swoje umiejętności.

Stół piknikowy z ławkami nadaje się do domów:

Parasol i gra planszowa nie wchodzą w skład pakietu. Francuski producent Smoby od dziesięcioleci produkuje wysokiej jakości plastikowe zabawki dla dzieci. Plastik, z którego wykonane są zabawki Smoby, jest mocny, trwały, a jednocześnie miękki i gładki dla dziecięcych rączek, aksamitny w dotyku. Wszystkie zabawki dla dzieci mają zaokrąglone krawędzie, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo i ochronę przed obrażeniami podczas zabawnych gier.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 24 miesiąca życia
PochodzenieWyprodukowano we Francji
Wymiary opakowania49*15*83 cm
Filtr UVTak
Zapakowane w kartonie A/NTak
Wymiary produktu81*54*49 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.