Piaskownica dwuczęściowa Muszla Watershell Green BIG objętość 2*20 kg na wodę i piasek 74*88*21 cm zielone od 18 miesięcy

Opis produktu

Dwuczęściowa piaskownica Muszla Watershell Green od niemieckiego producenta BIG to wspaniała zabawka ogrodowa dla chłopców i dziewczynek już od 18 miesiąca życia. Oryginalna piaskownica jest w kształcie zielonej muszli i składa się z dwóch oddzielnych części, które można wypełnić wodą lub piaskiem. Dzięki temu wielofunkcyjna piaskownica może być wykorzystywana przez dzieci także jako mały basenik w gorące letnie dni. Do każdej części piaskownicy można włożyć maksymalnie 20 kg piasku. Dwuczęściowa piaskownica ma wymiary 74*88*21 cm w stanie złożonym.

Dziecko może się bawić w piaskownicy przez długie godziny. Piaskownica ma wszystkie zaokrąglone krawędzie, dzięki czemu dziecko nie zrani się podczas zabawy. Niemiecki producent BIG pomyślał także o praktycznej stronie zabawki i w przypadku chęci przechowania piaskownicy w zimie, po prostu przetrzeć ją wilgotną szmatką, a będzie czysta - gotowa do odłożenia. Piaskownica jest chroniona filtrami UV, dzięki czemu zachowa swoje piękne kolory nawet po dłuższym czasie. Produkty BIG są testowane w niezależnych instytutach i podkreślają jakość swoich produktów.

Dwuczęściowa piaskownica BIG jest testowana przez niemiecką instytucję kontrolną TÜV Rheinland zgodnie z surowymi normami bezpieczeństwa GS. Niemiecka marka BIG jest producentem najwyższej jakości zabawek, które zdobywają nagrody na międzynarodowym poziomie. Logo marki BIG to bawół, który symbolizuje siłę, wytrzymałość i solidność - dokładnie to są charakterystyczne cechy tej marki. Marka BIG stawia na bezpieczeństwo swoich produktów, użyte materiały są nie tylko wysokiej jakości, ale także bezpieczne dla zdrowia. Niepowtarzalny design, nowoczesne metody produkcji i zabawki, które spełniają wymagania dzieci - to jest marka BIG.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 18 miesiąca życia
PochodzenieWyprodukowano w Niemczech
Pojemność L2*20 kg (piesok)
Kolorzielony
Wymiary produktu74*88*21 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.