Pasek Auta 3 Smoby z narzędziami i kieszonką na zamek błyskawiczny

Opis produktu

Opaska dla dzieci z narzędziami Smoby i kieszonką na zamek błyskawiczny ucieszy wszystkich małych miłośników bajki Auta. Opaska z dziecięcym narzędziem jest praktyczną i ładnie wykonaną zabawką. Odpowiednia dla chłopców, którzy lubią bawić się samochodzikami i narzędziami. Dzięki tej zabawce dziecko stanie się małym mechanikiem. Cała opaska jest w duchu znanej bajki Auta 3, która jest u dzieci bardzo popularna i od razu ją pokochają. Dzięki regulowanej szczypce można ją dostosować do każdej wielkości. Mały mechanik dzięki pięknej opasce może nosić swoje narzędzia wszędzie ze sobą.

Jest wykonana w pięknej czerwonej i czarnej kombinacji kolorystycznej. Narzędzia są wykonane z wytrzymałego plastiku, który jest odporny i przyjemny w dotyku. Są one ukształtowane tak, aby małe dziecko mogło je bezpiecznie i prawidłowo chwycić i bawić się nimi. Nie brakuje młotka, prostego śrubokrętu czy klucza nasadowego. To idealny dodatek do dziecięcego warsztatu samochodowego od francuskiej firmy Smoby, której długoletnia tradycja gwarantuje najwyższą jakość. Bawienie się narzędziami wspomaga u dzieci wyobraźnię i delikatną motorykę, która jest bardzo ważna. Poza tym będą miały mnóstwo zabawy.

Smoby jest francuskim producentem zabawek dla dzieci, który zapewnia jakość i trwałość wszystkich zabawek, które są wytwarzane zgodnie z normami i europejskim standardem. Francuska marka Smoby jest garancją jakości potwierdzoną przez długie lata istnienia. Materiały użyte do zabawek Smoby są trwałe i wytrzymałe, jednocześnie bardzo miękkie i gładkie dla dziecięcych rączek. Zabawki tego producenta mają zaokrąglone krawędzie, które służą jako środek zapobiegawczy przed obrażeniami. Kolory na zabawkach Smoby stymulują wyobraźnię dziecięcą.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 3 lat
PochodzenieFrancja
Wymiary opakowania35*4*24 cm
Długość całkowita84 cm
Waga0,3 kg
Kolorczerwony
Wymiary produktu84*3*17 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.