Parowar i mikser Beaba Babycook® Original w kolorze szaro-niebieskim nie tylko dobrze wygląda, ale także przygotowuje pyszne puree dla dzieci, pełne witamin i składników odżywczych. Robot kuchenny 4 w 1 francuskiego producenta Beaba to kultowy produkt tej marki, z którym poradzi sobie niemal każdy. Parowar i mikser Babycook® Original gotuje jedzenie na parze, miksuje, rozmraża i podgrzewa. To wszechstronny pomocnik w każdym domu, który pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu. Jeden robot kuchenny Beaba zastąpi wszystkie garnki, miski i blendery, których do tej pory używałeś. Pojemność 800 ml pozwala na przygotowanie większej ilości porcji, które możesz przechowywać w lodówce lub zamrażarce, a następnie po prostu podgrzać.
Parowar i mikser Beaba Babycook® Original jest łatwy w użyciu i przygotuje dla Twoich dzieci puree owocowe lub warzywne lub soki w 15 minut. Przygotowywanie posiłków w parowarze i mikserze Beaba jest naprawdę proste i może to zrobić nawet tata lub dziadkowie. Wystarczy wlać wodę do szybkowaru i włożyć owoce i warzywa do pojemnika. Pierwszy etap przygotowania polega na gotowaniu na parze, a następnie odlać nadmiar wody i przełączyć pokrętło na tryb miksowania. Mikser Beaba automatycznie wyłącza się po zmiksowaniu, dzięki czemu nie trzeba go ciągle sprawdzać. Do robota kuchennego Beaba dołączona jest również książka kucharska, w której znajdziesz wiele inspirujących kombinacji dań dla swoich dzieci.
Marka Beaba pochodzi z Francji i od 1989 roku zachwyca rodziny z dziećmi swoimi produktami. Opatentowany system Beaba ułatwia rodzicom opiekę nad dziećmi, a jednocześnie dostarcza do domów pięknie zaprojektowane i wysokiej jakości produkty, spełniające najwyższe kryteria jakości. Szeroki wybór produktów Beaba jest doceniany przez zadowolonych rodziców i profesjonalne jury. Kultowe produkty Beaba to efekt wspólnej pracy wykwalifikowanych projektantów, których jedynym celem jest zaspokojenie potrzeb wymagających rodziców.

| Pochodzenie | Wyprodukowano we Francji |
| Całkowita wysokość | 21 cm |
| Wymiary opakowania | 28*16*27 cm |
| Elektroniczne | Tak |
| Opakowanie w kartonie A / N | Tak |
| Waga | 1,5 kg |
| Objętość | 800 ml |
| Kolor | szary |
| Zestaw produktów | Nie |
| Wymiary produktu | 27*14*21 cm |
| Akcesoria | Nie |
Ładowanie zestawów...
Wczytywanie ocen ...