Przewodnik po zakupach

Dla lepszej orientacji i szybszych zakupów przygotowaliśmy dla Ciebie ten poradnik zakupowy. Znajdziesz tutaj instrukcje dotyczące wyszukiwania produktów, tworzenia i wysyłania zamówienia, a także postępowania w przypadku odstąpienia od umowy lub reklamacji. Aby przyspieszyć nawigację, kliknij odpowiedni element.

Jak zamówić towar?

Zabawki możesz łatwo zamówić na kilka sposobów:

Jeśli zdecydowałeś się na zakup towaru za pośrednictwem naszej strony internetowej, przygotowaliśmy dla Ciebie prosty poradnik, który w kilku krokach przeprowadzi Cię przez cały proces składania zamówienia.

Jak szukać towarów?

W naszym sklepie internetowym możesz łatwo wyszukiwać towary według kategorii, wieku dziecka, marki producenta oraz według bajkowych motywów. Jeśli masz jaśniejsze pojęcie o tym, co chcesz kupić, skorzystaj z opcji wyszukiwania po nazwie lub rodzaju zabawki.

Szukasz prezentów na urodziny lub Boże Narodzenie dla swojego dziecka? Zainspiruj się naszymi blogami z poradami dotyczącymi zabawek dla chłopców i dziewczynek lub spójrz na nasze aktualne promocje.

Nie możesz się zdecydować? Zadzwoń, pomożemy!

Możesz skorzystać z numeru telefonu +421 944 627 725, e-maila info@tedaria.pl lub skontaktować się z nami za pośrednictwem naszej strony na Tedaria.pl.

Po co zakładać konto

Rejestracja w naszym e-sklepie zajmuje tylko kilka sekund i znacznie przyspieszy i uprości Twoje obecne i przyszłe tworzenie zamówień. Aby się zarejestrować, kliknij “Zaloguj się / Rejestracja” w prawym górnym rogu i wypełnij swoje dane. Będą one wykorzystywane do przetwarzania zamówień i tworzenia dokumentu zakupu, faktury. Twoje dane są u nas bezpieczne i szanujemy Twoją prywatność. Nie przekazujemy informacji osobom trzecim.

Rejestracja nie jest wymagana do złożenia zamówienia, ale pozwoli Ci zaoszczędzić czas przy przyszłych zamówieniach.

Jak się zalogować

Zaloguj się do swojego konta poprzez “Logowanie/Rejestracja" w prawym górnym rogu, wpisz swój login i hasło, a następnie kliknij przycisk „Zaloguj się". Możesz również zalogować się podczas procesu składania zamówienia w sekcji Szczegóły dostawy.

Jak zdobyć kod rabatowy

Możesz to uzyskać śledząc nasz sklep internetowy, za pośrednictwem Facebooka. Ważność kodu rabatowego jest ograniczona ofertą, a w przypadku pytań skontaktuj się z naszym wsparciem online za pośrednictwem Facebooka Tedaria.pl.

Jak zastosować kod rabatowy

Kod wpisujesz podczas tworzenia zamówienia i możesz go użyć tylko raz. Kod rabatowy uważa się za wykorzystany tylko w przypadku przekazania zamówienia do realizacji. Kod rabatowy wpisujesz w pierwszym kroku tworzenia zamówienia.

Jak sprawdzić dostępność towaru w magazynie?

Podgląd produktu pokazuje, czy produkt jest w magazynie. W rzadkich przypadkach, np. w okresie przedświątecznym, może się zdarzyć, że kilku klientów kupi ten sam towar i skończą się zapasy. Aktualny status możesz również sprawdzić na naszej linii +421 944 627 725.

Jak zapłacić

W naszym sklepie internetowym możesz zapłacić na kilka sposobów: przelewem, kartą internetową lub za pobraniem lub odbiorem osobistym. Formę płatności wybierasz podczas tworzenia zamówienia, gdzie kwota opłaty pocztowej jest automatycznie obliczana.

Wybór towarów

Szukasz zabawki dla dziewczynki lub chłopca? Chętnie doradzimy. Jesteśmy ekspertami w świecie zabawek dla dzieci! Znajdziesz tu idealne zabawki na cały rok, takie jak zjeżdżalnie, domki dla dzieci, trójkołowce, leżaczki, kuchnie dziecięce, apteczki i wiele innych zabawek, z których dziecko może korzystać w domu lub na zewnątrz. Szukasz prezentu pod choinkę lub na urodziny? Zadzwoń do nas pod numer +421 944 627 725, wyślij nam e-mail na adres info@tedaria.pllub skontaktuj się z nami za pośrednictwem strony na Facebook Tedaria.pl. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniej zabawki i dokonaniu zakupu!

Towar na wyprzedaży

Staramy się oferować naszym klientom zabawki wysokiej jakości w rozsądnych cenach. Dlatego u nas zawsze znajdziesz atrakcyjne rabaty. Chcesz sprawić przyjemność swojemu maleństwu i jednocześnie oszczędzić? Sprawdź nasze aktualne promocje.

Nasze wskazówki

Wybór odpowiedniego prezentu na Boże Narodzenie czy urodziny wcale nie jest łatwy. Dlatego przygotowaliśmy porady prezentowe dla chłopców i dziewczynek, niemowląt, uczniów i młodzieży. Wszystkie nasze zabawki są rzetelnie testowane na dzieciach i są zaprojektowane tak, aby przykuwały ich uwagę oraz stymulowały i rozwijały ich zdolności. Możesz znaleźć inspirację w sekcji naszych porad dotyczących zabawek.

Jak zestawiać produkty

Niektóre z naszych produktów wymagają złożenia, inne rosną razem z dziećmi i mają kilka części, które można zamontować, a także zdemontować. Obejrzyj nasze filmy instruktażowe, jak składać zabawki, jeśli potrzebujesz pomocy.

Chcę zwrócić towar, jak to zrobić?

Kontrola przesyłki

Sprawdź przesyłkę przy kurierze. Nie przyjmuj widocznie uszkodzonych towarów i spisz z kurierem protokół szkody. Prosimy o przesłanie nam wiadomości e-mail z informacją, że uszkodzona przesyłka została do Państwa dostarczona. Sprawdź zawartość dostarczonej przesyłki natychmiast po jej otrzymaniu lub najpóźniej w ciągu 24 godzin.. Brakujące części lub uszkodzone w środku towary należy niezwłocznie zgłosić sprzedającemu e-mailem na adres info@tedaria.pl lub telefonicznie pod numerem +421 944 627 725. Reklamacje z tytułu niekompletności lub uszkodzenia przesyłki po tym okresie nie będą przyjmowane.

Odstąpienie od umowy

Jako kupujący-konsument możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania towaru zgodnie z §7 ustawy nr. 102/2014 Dz.U. Więcej o odstąpieniu od umowy i trybie postępowania znajduje się na stronie odstąpienie od umowy.

Reklamacja

Okres gwarancji rozpoczyna się od otrzymania towaru i trwa 24 miesiące, w ciągu których można reklamować towar. Zapoznaj się z procedurą reklamacyjną, aby uzyskać więcej informacji na temat warunków reklamacji. Skorzystaj z formularza reklamacyjnego, aby przyspieszyć rozpatrzenie Twojej reklamacji.