Wspieramy organizację humanitarną MAGNA

Wszystkie dzieci na świecie chcą się bawić. Jednak niektóre części świata nie są tak korzystne dla życia. MAGNA to słowacka organizacja humanitarna, która ratuje życie dzieciom w zagrożonych częściach świata. Codziennie leczy dzieci i ich rodziny, walczy z niedożywieniem i szczepi dzieci, u których odra lub zapalenie opon mózgowych stanowią poważne zagrożenie dla życia. Zapewnia przyszłej matce opiekę prenatalną i poporodową i co roku cieszy się tysiącami porodów, które dzięki dobrym warunkom sanitarnym i wsparciu MAGNY kończą się ciepłym przytuleniem.

MAGNA działa w krajach o niskim dostępie do opieki zdrowotnej, w krajach dotkniętych klęskami żywiołowymi i kryzysami humanitarnymi. Współpracuje z lekarzami i pracownikami służby zdrowia nie tylko ze Słowacji, ale różnych narodowości. Łącznie na świecie jest ich ponad 500. W ciągu 15 lat istnienia MAGNA zapewniła pomoc medyczną na czterech kontynentach - w takich krajach jak Nepal, Sudan Południowy, Kenia, Demokratyczna Republika Konga, Kambodża, Birma, Wietnam, Filipiny, Haiti, Nikaragua, Indie, Chorwacja, Liban i Syria.

Ponieważ nie jest nam obojętny los dzieci, które są zagrożone, postanowiliśmy połączyć siły z organizacją humanitarną, która zapewnia opiekę zdrowotną i społeczną dzieciom i ich rodzinom w strefach kryzysowych na całym świecie. Sklep internetowy Tedaria.pl wybrał tę organizację ze względu na sukcesy w prowadzonych projektach, entuzjazm i przejrzystość finansową — do 93% kwoty uzbieranych wkładów organizacja wykorzystuje na konkretne projekty. Oznacza to, że 93 centy z każdego euro przeznacza na pomoc dzieciom, a tylko 7 centów na administrację i zbieranie funduszy.

Kupując zabawkę w naszym e-sklepie, dajesz szansę na życie dzieciom, którym los jak dotąd pokazał tylko gorszą stronę. Za pomocą jednego zakupu podwoisz swoją radość. Nasze wspólne wsparcie pomoże dzieciom z krajów trzeciego świata zapewnić wszystko, czego potrzebują do zdrowego i udanego życia, od opieki zdrowotnej po odpowiednią żywność lub edukację. 

Jak możesz pomóc?

Złóż zamówienie w naszym e-sklepie z zabawkami, a na ostatnim etapie zakupu przed potwierdzeniem zamówienia wybierz opcję zaokrąglenia wartości zamówienia. Różnicę między zaokrągloną kwotą a wartością twojego zamówienia przekażemy w całości organizacji humanitarnej MAGNA. Ty też możesz zostać Ratownikiem MAGNA.

Magna