Dostawa i płatność

Dostawa

Płatności

Śledzenie przesyłek online

Dostawa

Formy dostawy

 • Kurier

Przy wyborze tej metody dostawy przesyłki będą wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej. Oprócz ciekawych rabatów staramy się również zagwarantować korzystne opłaty za transport. Kupując w naszym e-sklepie, masz bezpłatną wysyłkę przy zakupach powyżej 399. * Bezpłatna wysyłka może być ograniczona w czasie i może się różnić w zależności od aktualnej promocji. Towar jest dostarczany bezpośrednio na twój adres, który podałeś w danych rozliczeniowych lub na wybrany adres dostawy. Zamówienia z płatnością za pobraniem można opłacić wyłącznie gotówką bezpośrednio kurierowi.

  Koszty dostawy

  Opłata za dostawę kurierem na terytorium Polski naliczana jest w zależności od wartości zamówienia i metody płatności:

  Koszt dostawy

  Pobranie

  40 

  Płatność online

  25 

  Płatnośc przelewem

  25 

  * Podane ceny obowiązują w przypadku wysyłania zwykłych przesyłek na terenie Polski i wysyłania całego zamówienia w jednej przesyłce. Jeśli na prośbę klienta wysyłka zostanie podzielona na kilka przesyłek, koszty wysyłki mogą być wyższe. Obowiązuje tylko wtedy, gdy klient zażąda podzielenia zamówienia na kilka przesyłek. Jeśli zamówienie zostanie podzielone przez e-sklep, wysyłka jest zawsze bezpłatna. Ceny wysyłki zawierają VAT.

  Czas realizacji zamówienia

  W naszym e-sklepie z zabawkami mamy 95% towarów na własnym magazynie. Twoje zamówienie jest zatem wysyłane zaraz po jego otrzymaniu i przetworzeniu nie później niż do 24-48 godzin, zazwyczaj jest to w następny dzień roboczy. Przewidywany czas dostawy w okresie przedświątecznym wynosi 3-7 dni roboczych. Będziemy się z Tobą skontaktować, jeśli okres oczekiwania miałby zostać wydłużony.  

  • Towar, który jest dostępny w magazynie i został zamówiony w dniu roboczym przed 15:00, jest zwykle wysyłany tego samego dnia i można się spodziewać dostarczenia następnego dnia roboczego lub w ciągu 48 godzin.
  • Zamówienia złożone w dni robocze po godzinie 15:00, w weekendy i święta są wysyłane w następny dzień roboczy.

  Czas dostawy 

  Po przekazaniu przesyłki kurierowi, towar zostanie dostarczony między 8:00 a 18:00 w dni robocze. Nie mamy wpływu na dokładny czas dostarczenia, dlatego zalecamy podanie adresu np. do biura.

  W dniu wysyłki Twojego zamówienia otrzymasz mailem numer przesyłki.

  Wysyłka za granicę

  Cena za dostawę za granicę wynosi 150 . Płatność jest możliwa tylko kartą online lub z góry przelewem bankowym.

  Płatność

  Jak możesz opłacić swoje zamówienie?

  • Płatność online kartą

  Zakupy u nas są naprawdę łatwe. Dzięki rozwojowi bankowości internetowej cały proces płatności został skrócony do minimum. Płatność kartą za pośrednictwem bramki płatności GoPay umożliwia płatność kartą kredytową bezpośrednio na nasze konto w ciągu kilku sekund. Przyspiesza to realizację zamówienia i nie musisz zawracać sobie głowy gotówką przy odbiorze towaru.

  • Płatność przelewem

  Jeśli nie spieszy Ci się z zamówieniem, możesz również zapłacić u nas standardowym przelewem bankowym. Po potwierdzeniu zamówienia wyślemy Ci fakturę ze szczegółami do wykonania przelewu bankowego. W przypadku płatności przelewem czas dostawy wydłuża się o czas wymagany do rozliczenia transakcji i przetworzenia płatności. Zamówienie wysyłamy dopiero po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. 

  Nazwa banku: Fio banka, a.s.
  Adres banku : Nám. SNP 21, Bratysława, Słowacja
  IBAN: SK1883300000002201835652

  SWIFT: FIOZSKBAXXX

  W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia. Transfer zajmuje zwykle 2-3 dni.

  • Płatność za pobraniem

  Jeśli chcesz zapłacić za zamówienie przy odbiorze, wybierz opcję Płatność za pobraniem. Po skompletowaniu zamówienia wyślemy je do Ciebie za pośrednictwem firmy kurierskiej. Kurier dostarczy przesyłkę bezpośrednio na twój adres. Dostarczenie paczki poprzedza kontakt telefoniczny i uzgodnienie odpowiedniego terminu dostawy. Wybierając metodę płatności za pobraniem, płacisz bezpośrednio kurierowi przy odbiorze zamówienia. Płatność jest możliwa tylko gotówką.

  Śledzenie przesyłek online

  Jeśli w naszym sklepie z zabawkami jako metodę dostawy wybrałeś kuriera, możesz śledzić swoją przesyłkę bezpośrednio na stronie internetowej w sekcji obsługi klienta Śledzenie przesyłki.

  Śledzenie przesyłek online

  Jak sprawdzisz gdzie znajduje się Twoje zamówienie?

  Jeśli w naszym sklepie internetowym jako metodę dostawy wybrałeś usługę kurierską, możesz śledzić swoją przesyłkę bezpośrednio na stronie internetowej w sekcji obsługi klienta Śledzenie przesyłki.

  Wystarczy, jeśli w pierwszym polu Śledzenia przesyłki wpiszesz numer przesyłki, który wysłaliśmy Ci przy wysyłce towaru i uzyskasz informację o dokładnym terminie dostarczenia towaru. Jeśli kurier nie zastanie Cię w danym dzień po podanym adresem, podejmie drugą próbę dostarczenia w następny dzień roboczy.