Odpychacz jeździk traktor zielony Tractor Ride On Écoiffier ze schowkiem pod siedziskiem od 12-36 miesięcy

Opis produktu

Odpychacz jeździk Traktor Ride On w pięknym zielonym wzorze zadowoli wszystkie dzieci, a zwłaszcza chłopców w wieku od 12 do 36 miesięcy. Traktor dla dzieci wygląda realistycznie, a jego przednia maska ​​przypomina prawdziwy traktor, dzięki czemu od pierwszego wejrzenia przyciąga uwagę kierowców małych traktorków. Ciągnik dla dzieci posiada wygodne, ergonomiczne siedzisko, które jest podniesione z tyłu, dzięki czemu dziecko nie zsunie się z niego podczas jazdy. Pod siedziskiem znajduje się praktyczny schowek, w którym można przechowywać różne drobne przedmioty.
 
Jazda na jeździku pomaga dzieciom wzmacniać mięśnie rąk i nóg, rozwijać motorykę małą i dużą, poznawać nowe kolory i kształty. Odpychacz jeździk dla dzieci to idealny prezent dla najmłodszych dzieci, zanim zaczną korzystać z pierwszego rowerka, gdyż już od najmłodszych lat uczą się utrzymywać równowagę i poruszać nogami. Wymiary odbłyśnika to 52*28*33 cm. Jego całkowita wysokość wynosi 28 cm, a długość 52 cm.
 
Francuski Écoiffier oferuje dzieciom wysokiej jakości zabawki, które zapewnią im rozrywkę przez wiele lat. Écoiffier spełnia najwyższe europejskie kryteria, dlatego zabawki Écoiffier są odpowiednie nawet dla najmniejszych dzieci. Francuska firma Écoiffier wyróżnia się na rynku zabawkami charakteryzującymi się oryginalnym designem, nowoczesnymi trendami, wysokimi kryteriami bezpieczeństwa i jakością za rozsądną cenę. Zachwyć swojego malucha, kupując wysokiej jakości jeździk odpychacz i zagwarantuj mu godziny zabawy.
Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 12 miesiąca życia
PochodzenieFrancja
Całkowita wysokość33 cm
Długość całkowita52 cm
Zapakowane w kartonie A/NTak
Kolorzielony
Wymiary produktu52*28*33 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.