Odpychacz jeździk z nakładaczem Ride on Excavator Écoiffier ze schowkiem pod siedzeniem od 12 miesięcy

Opis produktu

Odpychacz jeździk z nakładaczem Ride on Excavator francuskiego producenta Écoiffier to świetny prezent dla wszystkich dzieci, a zwłaszcza chłopców od 12 miesiąca życia. Nowoczesny leżaczek w żółtej wersji posiada wygodne, ergonomiczne siedzisko, pod którym znajduje się schowek na zabawki. Dzieci będą próbowały pracować z ruchomą łychą umieszczoną w przedniej części jeździka, sterując nią za pomocą dźwigni po obu stronach kierownicy. Solidne koła gwarantują dużą stabilność leżaczka, wyposażony jest on także w zabezpieczenie przed przewróceniem.
 
Dziecięcy samochód roboczy nie zawiera drobnych części i dzieci będą się nim bawić na podwórku i w ogrodzie. Zabawa nakładaczem rozwija dziecięcą wyobraźnię, motorykę i logiczne myślenie. Dziecko może bawić się działającym autem przez wiele godzin. Manipulując kierownicą chłopcy rozwijają małą motorykę, a odbijając się od podłoża wzmacniają także mięśnie nóg. Dzieci coraz bliżej świata dorosłych, zyskują poczucie odpowiedzialności. Całkowite wymiary odpychadła wynoszą 66*33 cm.
 
Francuski Écoiffier dostarcza dzieciom wysokiej jakości zabawki dziecięce o oryginalnym designie, które spełniają nawet najwyższe europejskie kryteria, dlatego są odpowiednie nawet dla najmniejszych dzieci. W świecie, w którym najczęściej spotykamy produkty made in China, francuski Écoiffier wyróżnia się oryginalnym designem inspirowanym najnowszymi trendami, kryteriami bezpieczeństwa podczas produkcji oraz jakością za rozsądną cenę.
Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 12 miesiąca życia
PochodzenieFrancja
Całkowita wysokość33 cm
Długość całkowita66 cm
Zapakowane w kartonie A/NTak
Kolorżółty
Wymiary produktu66*33 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.