Odkurzacz elektroniczny Rowenta Air Force 360° Smoby z prawdziwym odkurzaniem

Opis produktu

Dziecięcy odkurzacz Rowenta Air Force 360° to nowoczesny elektroniczny odkurzacz od francuskiej marki Smoby, który naprawdę potrafi odkurzać. Chłopcy i dziewczynki od 3 lat mogą cieszyć się zabawą z odkurzaniem kurzu i brudu w swoim pokoju, będą się bawić jak dorośli i w ten sposób uczyć się właściwych nawyków. Odkurzacz tyczkowy dla dzieci jest wykonany w eleganckiej szaro-turkusowej kombinacji kolorów, prezentuje się bardzo realistycznie. Jest dla dzieci maksymalnie bezpieczny, do jego produkcji użyto jakościowych i trwałych tworzyw sztucznych, które są przyjemne w dotyku.

Po włączeniu odkurzacza dioda LED informuje o tym, że odkurzacz jest włączony i dzieci mogą cieszyć się realistycznymi dźwiękami. Pojemnik na kurz i brud można po zakończeniu otworzyć i opróżnić. Odkurzanie z dziecięcym odkurzaczem będzie dla wszystkich dzieci wielką zabawą. Dzięki swoim wymiarom 75*15*8 cm i zaskakująco niskiej wadze jest odpowiednią i interesującą zabawką dla dzieci, które chcą pomagać w domu. Dzięki wspólnemu odkurzaniu u dzieci od małego buduje się poczucie porządku i czystości. Uczą się odpowiedzialności, zbliżają się do świata dorosłych i poprawiają swoje umiejętności motoryczne i ruchowe.

Smoby to ceniony francuski producent plastikowych zabawek dla dzieci. Plastik na zabawkach Smoby jest mocny, trwały, ale jednocześnie miękki i gładki w dziecięcych rączkach, jest aksamitny w dotyku. Wszystkie zabawki dla dzieci mają zaokrąglone krawędzie, aby twoje dzieci były podczas wesołych zabaw bezpieczne i chronione przed obrażeniami. Kolory na plastikowych zabawkach Smoby stymulują i rozwijają wyobraźnię i fantazję dzieci. Proces produkcji zabawek Smoby jest surowo kontrolowany, zabawki spełniają nawet najwyższe kryteria bezpieczeństwa.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 3 lat
PochodzenieFrancja
Całkowita wysokość75 cm
Wymiary opakowania17*13*48 cm
BateriaTak
ElektroniczneTak
ŚwiatłoTak
DźwiękoweTak
Zapakowane w kartonie A/NTak
Waga0,9 kg
Kolorturkusowy
Wymiary produktu75*15*8 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.